Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó a tengerimalacn...

Szerintetek jó a tengerimalacnak a póráz és a hám? Nem sétáltatnni csak hetente járunk a mamámékhioz és amikor viszem ki akkor hogy tuti ne menjen el! Maximum neha vinnem vle ki a kertbe!

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Malacnak szigorúan tilos venni pórázt és hámot!

A malackák sokkot kapnak benne, vagy "megőrülnek tőle".


Inkább szállítóboxot vegyél neki.

2012. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok,koszi, csak azert kerdeztem mert valahol azt olvastam, hogy szabad nekik venni nem lesz toluk semmi bajuk, de mostmar inkabb nem veszek, megegyszer koszi nem orultem volna neki ha emiatt baja lett volna
2012. máj. 16. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy fórum a malacról és a pórázról, olvasd végig, több oldal:

[link]


A legtöbb malacgazda ellenzi, néhányan próbálgatják csak a hámot több-kevesebb sikerrel.

A malacot én sem sétáltatnám pórázon, mert vagy kibújik belőle, vagy olyan szoros. hogy megfullad.

Amire javasolják, az egyedül az, mikor orvoshoz viszed, vagy szállítod. Én azt hám nélkül megoldom.

2012. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi :)
2012. máj. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!