Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 12, vagy 18 cm átmérőjű...

12, vagy 18 cm átmérőjű hörcsöggömböt vegyek a dzsungáriai törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Nagy lenne neki a 18-as?
2012. aug. 2. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Minél nagyobb annál jobb.De a helyedben nem vennék hörcsöggömböt mivel ha elengeded a szobában a kis lyukakon keresztül kifolyhat a pisi vagy kipotyoghat az ürülék és nem lehet valami kellemes élmény belelépni.Egyébként meg nem hiszem, hogy azért szaladgálnak benne mert élvezik, csak egyszerűen nem tud benne mást tenni és mivel nincs kijárat így nem tud enni inni se amikor rájön.Szóval jobb a sima mókuskerék.....
2012. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor lenne benne, amikor vele vagyok. A gömb előnye, hogy nem kellene állandóan a nyomában lennem, hogy ne menjen pl az ágy alá stb. A hátránya az, amit te is írtál, de majd falszedem utána az "ajándékot".
2012. aug. 2. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:

A gömb azért jó mert nem kell annyira figyelned amikor kiengeded, és "ajándék" akkor is van amikor gömb nélkül szaladgál a szobában... szerintem csak előnyös.

Kérdésedre válaszolva: Szerintem a 12-es is jó, de ha a pénz nem számít vedd meg a 18-asat. ;)

2012. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

ne vegyél gömböt!!!!kérlekszépen!!!!!

a gömbben iszonyatosan félnek és csak azért hajtják mert a kiutat keresik:(

irányítani sem tudják túlságosan jól... tényleg nem jó hidd el

ja és a jukacskákon alig jut be levegő.. és mivel miközben meg van rémülve elvégzi a kisebb nagyobb dolgát a saját ürülékében tapos

2012. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
inkább keríts el egy rész a szobában ahonnan nem tud kiszökni... vagy vegyél egy ilyen 6szögű mkerítés cuccot a fressnapfban és rakj bele néhány játékot... hidd el jobban fogja szeretni mint a gömböt:)
2012. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem neki a kisebbet. Elejében kicsit ügyetlenül hajtotta, de már egész ügyes, lelassít ha látja h neki fog menni valaminek, kikerüli a tárgyakat. Elöször én is azt gondoltam, hogy talán nem volt olyan jó ötlet megvenni, de ahogy figyelem szetintem tetszik neki, nem is én szoktam beletenni hanem belemegy magától és mar indul is, söt, jo gyors is, belejött :). Ja és tartom magam ahhoz, amit ìrtak: 20 percnél nem szoktam tovább benne hagyni egyhuzamban.
2012. aug. 4. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én hörcsögeim is már nagyon ügyesen hajtják, és ha látják hogy valaminek neki fognak menni pont úgy csinálják ahogy a te hörid, lelassítanak. Van amikor mind a kettőjüket belerakom, és már össze tudnak dolgozni. :)
2012. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az egész gömb egy állatkínzás. Eleinte én is akartam venni egyet, de most tudod, mit csinálok helyette? Elpakolom a folyosóról a virágokat, és oda rakom le a hörit. És sokkal jobban érzi magát, mint abban a sz*r műanyagban. Nem értem, miért kell a hörcsögöt ilyen baromságokkal kínozni? Megírta az egyik előttem válaszoló is, hogy csak hátrányai vannak... Ehhez képest te most a saját hörcsögödet kínzod vele. Nem tudja irányítani, ráadásul, ha gyorsan megy vele, lassítani sem, így csak nekiütődik mindennek. Hamar a végét fogja járni a hörid, ha minden ilyen kacatot megveszel neki. Te hogy éreznéd magad egy műanyag gömbben, ami egyből gurul, mikor lépsz egyet? Ő meg van tőle rémülve, és csak azért fut, mert ki akar mászni... Az ilyen emberektől akadok ki, főleg akkor, ha még állatbarátnak is mondják magukat...
2012. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!