Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most kaptam törpehörcsit,6...

Most kaptam törpehörcsit,6 hetes és mikor kézbe akarom venni. Elkezd sípolni, mért van ez, mit tegyek? Hm?

Figyelt kérdés
gyorsan válaszoljatok édes fiaim :ĐĐ
2009. júl. 18. 15:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert még fél, és nem szokott meg téged, és az új helyett :)

Várj még 1-2 napot az ismerkedéssel ;)

2009. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még fél, hagyd hogy megnyugodjon, szokja a környezetet és Téged is.
2009. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél, veszélyben érzi magát. Tedd le, nehogy védekezésképp megharapjon.:D Tedd vissza a helyére, hadd szokja, egyen-igyon. Először ne akard megfogni, mert félni fog. Hagyd, hogy szaglássza a kezed, adj neki kézből kaját. Ha egy mód van rá, ne felülről közelíts, mert a kezedet ragadozó madárnak vélheti, és menekülni fog. Valamint ha felveszed, a kezedből képezz egy odút, azt imádják.:P És csak óvatosan, meg ne szorítsd. Jó hörizést!:)
2009. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt.
2009. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszcsi (:

uccsó emberke,csak szerinted ???? mert ha tudatlan vagy akkor inkáb neirjá . xĐĐ viccvolt. :Đ

2009. júl. 19. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy eddigi életében nem fogdosták túl sokat.

Az én kishöriim sokat vannak kézben, és ha egy idegen megfogja Őket,akkor sem csipognak,csak várják a simit.

2009. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jómá jófej lett hörcsi nemkell több ötlet xĐĐĐ kösz.
2009. júl. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!