Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek van (volt) egere?

Valakinek van (volt) egere?

Figyelt kérdés

Mivel etettétek mit szeret a legjobban?

És tenyésztőtől vagy camponában, savoyába ... is megeteszi?



2012. aug. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Most egy hete fogtam, házi egér.

Csöves kukoricát és napraforgót kap, frissen meg paprikát, paradicsomot.

Szénát raktam be neki, abból eszik is, meg vackot készít a házába. Egész éjjel nyomja a hörcsögkereket!

2012. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egerünk. Önkiszolgáló volt, nem várta el, hogy kényeztessük. A macska idegbajt kapott tőle, az egér "röhögött". Nem volt válogatós, mindent porrá morzsolt, amihez hozzáfért.
2012. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy patkányom a Camponából és nagyon barátságos...de a barátnőm is ott vette és naon hüle egy pati volt...nem lehetett semmit csinálni vele,állandóan elszökött harapdált.Szerintem az egerekkel is így van.Vagy megismerkedsz egy barátságossal és azt veszed meg vagy ha félsz hogy nem lesz jó akkor vegyél egyet a Ricantától.Nagyon megbízhatók ;) : [link]
2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!!!

Mindenki zöld mancsot kapott!

2012. aug. 4. 13:00
 5/9 A kérdező kommentje:

VÁROK MÉG ÜZENETEKET!!!

Aki értelemeset üzen ZÖLD MANCSOT KAP!

2012. aug. 4. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz jobb üzenet! Már ott a tuti. :)

Egyszerűen vegyél Ricantától!

Az egér a mániájuk, van egy csomóféle, egészségesek, mind szelíd, és megmondják melyik mit eszik.

2012. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony ;) (én írtam a Ricantát)
2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lényegében mindegy hogy milyen egeret veszel. Ha kiskorában veszed meg és foglalkozol vele szelíd lesz. Nekem egy két és fél éves fehéregerem van. Kezes, szófogadó és barátságos. Imád mászkálni. Lényegében mindenfajta magot megeszik, almát, répát stb.. az egér mindenevő rágcsáló :) Néha még az újságpapírt is kajának nézi XD
2012. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi attól veszem csak, hogy mivel etessem.
2012. aug. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!