Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha kiengeditek a höriket a...

Ha kiengeditek a höriket a szobába egy kicsit megfuttatni, akkor nem féltek attól, hogy nem fog előbújni az ágy alól vagy akár a szekrény mögül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én hörijeim be szoktak bújni a szekrény mögé, de gyorsan végig szaladnak mögötte aztán a másik oldalon kijönnek :D Nálam inkább a kanapé belsejébe szoktak bebújni és onnan nagyon soká jönnek elő.

Én inkább attól félek, hogy elrágnak valamit, amit nem kéne, pl vezetéket :S szóval inkább emiatt figyelek nagyon rájuk, mikor kint vannak.

2009. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Állítólag ha nem akarnak előjönni, akkor be kell kapcsolni a tévét és arra előjönnek. Én azóta nem futtatom a hörimet, amióta majdnem összetalálkozott kutyámmal.
2009. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D akkor a kábelekre fogok figyelni :)))
2009. júl. 20. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ágy mögé szoktak bebújni,de ha hívom őket, és leteszem a kezem belemásznak:)
2009. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!