Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet előcsalogatni a...

Hogyan lehet előcsalogatni a hörcsögöt a szekrény mögül?

Figyelt kérdés
kedvenc kajajára és játékára sem jött elő!
2009. jún. 29. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Küldj be egy macskát utána!
2009. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Répával általában arra kijönnek!

vigyázz ki ne rágja a szekrényt hátulról!

2009. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a 4-cm széles helyre! he he he....
2009. jún. 29. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Kölyök macskára gondoltam! De egy vadászgörény biztos befér... :) A Duna Plázában 8-ig nyitva van az állatkereskedés, ott kapsz, ha nincs otthon!
2009. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Wc papír gurigát összeragasztasz, 3-4-et, ha bemegy, megfogod a végét. Nálunk kajás zacsi zörgésre beindulnak, és akkor belemegy.


Sok sikert! :)

2009. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én este kitettem egy billenős csapdát... annyi az egész, hogy fogsz pár könyvet, lépcsőzetesen felhalmozod őket és a végére teszel egy vödröt. A könyvek és a vödrök közé meg beteszel egy lapot, aminek ha a végére kerül a hörcsög belepottyan a vödörbe. Tedd az egészet közel a szekrényhez, és a billenő végére tegyél jó illatú kaját, zöldséget gyümölcsöt, amit szeret. Én másnap reggelre megfogtam vele. Magam sem hittem el, de belesétált.
2009. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
húzd ki a szekrényt annyira hogy beférjen a kezed és szedd ki.
2009. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno rászoktattam a höriket a kajás doboz zörgetésre! tök egyszerű, mindig mielőtt kapnak kaját megrázogatod nekik, hogy összekössék a hangot a vacsorával.garantáltan kijön a legextrémebb helyekről is a leglustább hörcsög is :) amúgy az enyémek hívásra is jöttek :)

ha nem jön próbáld meg később, de addig ne hagyj ott kaját, hanem ha megéhezik pár óra múlva előjön a zörgésre :)

sok sikert!

2009. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én annak idején ott vártam mig ki nem jött és gyors odatettem egy könyvet h ne tudjon visszamenni....néha odacsiptem a dejét is:D
2009. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
fejét. bocs
2009. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!