Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Itthon hagyhatom a törpenyuszim?

Itthon hagyhatom a törpenyuszim?

Figyelt kérdés
Nemsokára elutazunk nyaralni, 4 napig nem látnám a nyuszim. Egy ismerősünk fogja etetni, de ő valószínűleg csak egyszer tud eljönni naponta, akkor jó sokat adna neki enni-inni. De 4 napig nem lenne takarítva az alom és elég rossz érzésem van azzal, hogy naponta egyszer fog kapni enni... :/

2012. aug. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, én is így szoktam otthon hagyni a nyuszim.
2012. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém már akkor teljesen rossz kedvű lesz, ha 1 napig nem lát.

És ezt úgy, hogy pl szerda délelőtt vele vagyok, és legközelebb csütörtök este jövök haza. Addig a család többi tagja itthon van, kap napi 2x ennit, kiengedik a másik nyuszival, de hát mégse foglalkoznak vele annyit, mint én...


Szóval olyankor már nagyon bánatosnak tűnik, csak ül a ketrecben, és mikor hazajövök, még 1-2 órán át durcizik, elugrál, ha simizni akarom. De a durci után a világ legszeretetéhesebb nyuszikája lesz..:D

2012. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, én is hagytam már így itt pár napra :) Persze, nem annyira jó, hogy olyankor ba van zárva, meg nem foglalkozik vele senki, de amikor hazajövök, mindig jó sokat lehet kint, és sokat foglalkozom vele.
2012. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem a ketrecében ül, ő egész nap szabadon van a szobájában. Volt idő, amíg ismerősöm vigyázott rá, amikor hosszabb nyaralásra mentünk, de ott a ketrecben volt szinte egész nap és csak pár órára volt szabadon, ezért inkább, ha tehetem, megkérek mást, hogy ugorjon fel hozzá minden nap...
2012. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna én nem tudok biztosítani neki egy szobát :( De mindegy, köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!