Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1. kérlek mondjatok Győrben...

1. kérlek mondjatok Győrben olyan állatkereskedéseket ahol lehet venni görényt. 2. a fressnapban lehet venni görényt?

Figyelt kérdés

utcát utcaszámot is írjatok.

mindegy hogy prémgörény vagy vadászgörény.



2012. aug. 12. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Fressnapf az nem kisállatkereskedés. Ott felszerelést tudsz venni, kaját.

Szerintem maximum a kisállatvásáron tudsz venni görényt. Ha jól tudom, vagy minden 2. vasárnap, vagy minden hónap 1. vasárnapján van az állatkert mellett.

2012. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam hogy ott nem lehet kapni görénykét.
2012. aug. 12. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 1 hete voltam kisállat vásáron!! És Győri vagyok!!

Ott volt többnél több, és még fehér is, de az árkád parkolójába, mert megváltoztatták!!

Jó görizést!!

2012. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az izémért akarsz te kereskedésből vagy ilyen szar vásárokon görényt venni??h eladják neked 4 hetesen és azt se tudd mit kezdj vele és leharapja a fél kezed,mert az ilyen mocskos szaporítóknál általában csak vadak vannak...sztem rohadtul gondold meg,mert csak rosszul fogsz járni...

Fehér alatt mit értessz?albínót vagy Dewet?

2012. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LeGrady ***** válasza:

Mindenképpen azt javasolnám keress tenyésztőt. A göri nem egy hétköznapi állat, sokkal jobban jársz, ha hozzáértőktől szerzed be.


Ezzel talán szerencséd lesz:


[link]


Ha mégsem erre nézelődj tovább:


[link]

2012. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző:Azt javaslod a kérdezőnek, hogy inkább tenyésztőtől vegyen,majd belinkelsz neki egy hirdetést,ahol egy szaporító tól lehet venni görit,akkor ez most mire volt jó??Mert a tenyésztő és a szaporító nagyon nem ugyan az....
2012. aug. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!