Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem találjuk a lakásban a...

Nem találjuk a lakásban a hörcsögünket. Aggódom, hova bújhatott?

Figyelt kérdés

Tegnap késő délután szabadon engedtük a lakásban a hörcsögünket, hogy szaladgáljon egy kicsit. Már este sem találtuk, gondoltuk, hogy elbújt valahova, majd ma előjön. Azóta sem találjuk, pedig nem nagy a lakás (1,5 szoba). Mániája, hogy megrágcsálja a függönyt, tegnap is rajta kaptam, esetleg előfordulhat-e, hogy megette, és belepusztult? (jelenleg erre gondolok)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Tegyél ki neki valami erős illatú kaját ( sajtos Tuc keksz)

Arra biztosan előjön, ha éhes. :)

2012. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Én azt nem értem, hogy miért kell figyelem nélkül elengedni egy hörcsögöt a lakásban?! Téged nem zavar, hogy össze-vissza sz*rja és pisili a szobát, és büdös lesz, esetleg megrágcsál dolgokat... Ráadásul olyanokat is megeszik, amitől baja lehet majd...

Ezzel talán sikerül meglelni:

[link]

A vonalzó végére sajtot rakj, a vödör alján pedig mindenképpen legyen 2-3 cm forgács, hogy ha beleesik, ne üsse meg magát!

2012. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A függönyböl mennyi van meg? (Szomszed függönye nem mozog?:)) Esetleg a hütöben vagy eleskamraban? Vagy a vecekagyloban a vizet issza? Ablak nem volt nyitva?
2012. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be szoktuk zárni a szobák ajtajait, ha kiengedjük. Raktam ki neki szalámit, de eddig nem figyelt fel rá, a videót rögtön megnézem, köszönöm! A függöny nem vészes, de kb egy cm-t lerágott belőle. Ablak bukóra volt nyitva...
2012. aug. 13. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Felügyelet nélkül a hörcsögöt nem szabad kint hagyni. Ketrecét rakd a földre hogy be tudjon mászni, tudjon inni, szerintem visszamenne este hiszen a ketrec az ő lakása, ismerős lesz neki. Nappal meg alszik valahol szekrény mögött vagy ahova el tudott bújni. Csörgős zacskókat, bevásárlószatyrokat tegyél jó pár helyre a szobában, tegyél rá a kedvenc kajájából, hogy ha arra menne meghallod és tudod hol keresd. Este figyelj a hangokra leginkább.
2012. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!