Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Télre átváltanék terráriumra...

Télre átváltanék terráriumra a dzsungáriai törpehörimnek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig ketrecben volt a hörikém és mivel jön a hideg idő és ilyenkor, igaz meleg van a lakásban, de egy szellőztetéskor könnyebben megfázhat szerintem a hörim a ketrecbe. Ezért gondoltam arra, hogy átköltöztetem a terráriumunkba (régebben benne gyík volt). És ott nagyobb is lenne a helye, több búvóhelyet is tudnék bele rakni. Az meg a másik, hogy nem szórná ki folyton az almot..

2012. aug. 14. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb télre a terrárium, mert benne marad a meleg levegő, ezáltal nem is fázik meg.

De a helye meglegyen!!

2012. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meglesz a hely! :) Amint elkezdődik a hideg idő átköltöztetem! :) Ment a zöld kéz! ;)
2012. aug. 14. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A ketrec is tökéletes, csak sok forgács kell bele, hogy azokat ha esetleg fázik akkor behordhassa a kuckójába. De ha a lakásban nincs 18 fok, akkor a hörcsög sem fázik. Elővigyázatosság kedvéért adhatsz nekik papírzsepit. Enyémek mindig megfogják és beviszik a házukba, kibélelik vele, ezzel "takaróznak" be.:D
2012. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a válaszokat ment a zöld kéz mindkettőtöknek ;)Az enyémnek kartonból csináltam házikót és ő amit lerágott azzal béleli ki a kis kuckóját! :)
2012. szept. 11. 17:10
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a terrárium a jobb, mert abba nem fázik annyira. Ha pedig abba is fázik akkor tépkedj össze papírzsepit és tedd a "háza" közelébe.
2012. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rozibot válasza:
Nekem ketrecben van és dzsungi. Télen se fogom átrakni terráriumba, mert ha nincs hidegebb 15foknál a lakásban nincs semmi baj. Azzal csak segíteni tudsz neki, ha valami puha és meleg dolgot beraksz, hogy be tudja vele tömni a házát!
2012. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zsepit állítólag nem lehet adni nekik, mert a pofazacskójukba ragadhat. Mi vettünk neki anno az állatkereskedésbe ilyen vattaszerű akármit, azt raktuk be a házába. Egyébként sok forgácsot rakj bele, és azzal kibéleli úgy a kuckóját, ahogy neki tetszik.:)
2013. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!