Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a hörcsögömnek?

Mi baja lehet a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Törpehörcsög és valamelyik nap felkelt és nem akarta inyitni a szemét , mindenhol elaludt ahol megállt , de másnap már kinyitotta és jobban nézett ki ,ez kb. 2 napja volt és mostanában mintha fel lenne puffadva vagy dagadva mert olyan körte formája van és vöröses-barnát pisil

2012. aug. 15. 17:39
 1/9 A kérdező kommentje:
És a neten nem találtam mi lehetne a baja , ezért fordultam ide , hogy ne essék félreértés
2012. aug. 15. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az volna neki, ha elvinnéd egy hozzáértő állatorvoshoz. Különben mennyi idős? Nem hiszem, hogy anyagilag nagyon leterhelne egy ilyen kis állatka állatorvosi költsége, ha elmész most.
2012. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Karácsonra kaptam :(
2012. aug. 15. 19:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor körülbelül 1 éves lehet
2012. aug. 15. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor az már a hörcsögöknél idős kor, ilyenkor betegesebbek már, főleg ha nem túl megbízható helyről (pl. állatkereskedésből) hoztad. De ugye azóta kerestél hozzáértő állatorvost? Nem szabad arra várni, hogy a csodák maguktól jöjjenek!
2012. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
normálisan jár vagy dölöngél? ha nem olyan jó az egyensúlya akkor öregszik.
2012. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dölöngél egy kicsit, alvás közben rángatózik , az állatorvos csak egy van a közelbe és azt mondta nem tud segíteni :(
2012. aug. 19. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:
A rángás idegrendszeri problémára vagy fájdalomra is utalhat. Sajnos előfordulhat ez beltenyészet esetén.
2012. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos ,elpusztult :/ De legalább már neki jobb így :( :)
2012. aug. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!