Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt be lehet tanítani...

Hörcsögöt be lehet tanítani kisebb trükkökre?

Figyelt kérdés
A hétvégén vettünk egy dzsungáriai törpehörcsögöt, minden rendben van, szereti az otthonát, egyre kezesebb. Még elég fiatal. Be lehet tanítani neki kisebb "trükköket"? Például ha szólunk neki ránk néz, vagy odajön. Lehetséges ez?

2012. aug. 15. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon!... Nekem is van egy, én csináltam neki egy akadálypályát :D és elösször csak úgy ,,ült,, ott meg mosakodott, de aztán már elkezdett rajta mászkálni! És már megtanulta h hogy kell,elég ügyes :dd
2012. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SuperGirls válasza:
Nekem pl. a hörcsögöm, ha szólítom kijön a vackából vagy ha háttal áll és úgy szólítom a nevén akkor kérdőn néz rám :D
2012. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vad-Ász ***** válasza:

az enyém csak annyit tudott,hogy:

-a mutató ujjamon pörgött , forgott , húzodszkodott , majd leesett az ágyra

jah ige a másik mutatványa z volt hogy megszökött a terráriumbol és a vékony peremén sétálgatott a kis duci hörcsögöm

2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!