Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti nyuszitok hogy viselkedet...

A ti nyuszitok hogy viselkedett az első sétáltatás alkalmával?

Figyelt kérdés

Van egy kis törpenyuszim, múltkor először megsétáltattam őt nyúlhámmal a nagy udvarunkon. Teljesen megőrült, össze-vissza rodeózott és elkezdett néha úgy rohanni, hogy alig bírtam futni utána. Ameddig arra mentünk ahova ő akarta, addig minden rendben volt, de ha változtattam irányt az már nem tetszett neki :) De aranyos volt.

A ti nyuszitok hogy viselkedik ha sétáltatjátok? Szerintetek normális az enyém viselkedése?



2012. aug. 19. 20:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
27%
szerintem az nem normális h sétáltatod
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Teljesen normális valószinüleg annyira örült neki hogy egy kicsit a szabadban lehetett hogy nem tudodd hirtelen mást csinálni.
2012. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sosem fog arra menni amerre te szeretnéd, a sétáltatás azt jelenti, hogy ő megy amerre akar, te meg mész utána a pórázzal.
2012. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Buksibeja : szerintem teljesen normális, ha sétáltatom. Mivel nem tudom egész napra szabadon hagyni a szobában, örül, hogy nem a ketrecében koslat.


Egyébként azért akartam irányt változtatni, mert már a kerítés szélén volt és nem akartam, hogy átbujjon alatta.

2012. aug. 20. 10:59
 5/14 A kérdező kommentje:
*bújjon
2012. aug. 20. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy sétáltatod, a nyuszi örül neki. :) Más kérdés, hogy én nem merném bevállalni, több okból:


- Nem tudhatod, milyen mérgező, kutyapisis növényt vesz a szájába.

- Bármikor találkozhattok kutyával, macskával és a nyuszi könnyen pánikba esik.

- Mi van, ha kibújik a hámból? :S


Mindenesetre abszolút normális, ahogy viselkedik, ne aggódj. :))

2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát..én az udvarunkon sétáltattam ahol nincs mérgező növény :) És a cicámmal meg barátok. A régi macskahámjából ki tudott bújni de ebből sehogy :)
2012. aug. 20. 15:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik nyuszim így viselkedik ha sétáltatom a másik meg folyton felrohan a dombra és ott lefekszik XD!
2012. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. semmit nem csinált :D Levittem egy kicsit körbe nézett/ugrált, ásott és lefeküdt napozni nem nagyon akart rohangálni.
2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az enyém is ilyen mint a tiéd de néha meg csak ül és zabálja a füvet :D:D mikor mihez van kedve
2012. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!