Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fa pellet jó patkányok alá,...

Fa pellet jó patkányok alá, hogy nem legyen szaga?

Figyelt kérdés
Az idén sok patkányom lett, amik most kint vannak az udvaron egy külön helyiségbe, ahol faforgácson vannak tartva és ott nem zavar a szaguk, de télre be kell őket hozni a házba, mert kint fáznának, de viszont bent lenne büdös. Ha addig fa pelletet használnék alájuk, akkor kevésbé vagy egyáltalán nem lenne szaguk? Persze azért rendszeres takarítás mellett. Úgy hallottam elég jó szagmegkötő. Vagy tudtok valami jobbat?

2012. aug. 21. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nyulaknál dícsérték, szerintem patkányoknál is jó
2012. aug. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fapellet nagyon jó nedvesség és szagmegkötő hatású, én is azt ajánlom. Egyébként még ennél is minden nap ki kell venni a nagyon pisis-kakis részeket, hetente pedig a teljes almot kell cserélni. Ha ezt megcsinálod, nem lesz büdös :)
2012. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a megerősítést. Akkor majd veszek is nekik. Igen, én is úgy gondoltam, hogy amin látszik, hogy használt kiveszem, hetente meg úgyis az egészet lecserélem...most a forgácsukat is hetente szoktam vagy ha sok gyümölcsöt kapnak, amitől többet pisilnek, akkor még gyakrabban is takarítom őket.
2012. aug. 21. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, főként azért mert bent van a szobámban és egész éjjel zörög vele, nem jobb mint a forgács. A pisis pellet épp olyan büdös mint a pisis forgács szerintem. De már naponta takarítom, így nincs szag, és inkább maradok a csendesebb forgácsnál.
2012. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forgács nem jó: túl poros és a benne lévő illóolajok is ártanak a patkánynak, mycoplazmát okozhat. Pellesített alom illetve csutkaalom okés.
2012. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát, ha zörög is vele, nem baj..elég jó alvó vagyok. Csak büdös ne legyen!

2012. aug. 23. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
sokksl jobb mint a forgacs. En patim porallergias lett a forgacstol, azota pelletbe tartom, de neha meg ugy is elojott neki, most kpott ilyen ragcslo wc-t es csk ptt van neki alom, van hogy 1-2napig elfelejtem cserelni, semmi szaga. Am nagyon megeri wc-re szoktatni oket, csomo idot es penzt megsporolatsz vele, csak annyit kell csinalni hogy beteszed abba a sarokba a wc-t ahova pisilni jarnak, es mindig belepakolod a kosza kakiat, hogy lassk hol van a helye, 1het alatt megtanuljak :)
2012. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, jó ötlet lehet a WC, nem is tudtam, hogy őket is rá lehet szoktatni. Azt már én is észrevettem, hogy pisilni egy helyre járnak, akkor majd kipróbálom ezt a WC-s dolgot...köszi!
2012. aug. 29. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!