Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ketrec jó törpeha...

Tengerimalac ketrec jó törpehasú sünnek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hátha elég nagy a ketrec ahhoz hogy legyen a süninek mozgás helye (gondolom nem olyan kicsi, mivel a tegerimalacnak is kell hely)akkor biztos jó. amúgy tudtommal nincs külön süni ketrec, úgyhogy a süniket vagy tengerimalac vagy nyuszi ketrecben tartják :)
2012. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy,írtál. azt olvastam hogy a rácsos ketreccel az a baj hogy a rácsok mászási lehetőséget adnak a süniknek, akik így, ha ügyetlenek, megsérülhetnek,és ezt nem akarom :S

szóval szerinted/tetek jobb lenne ha olyan ketrecet/terráriumot csinálnék ami fából van és nincs rajta rács?

2012. aug. 21. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tartsd ketrecben de a terrárium is jó... én az állatkereskedésekben ketrecben is láttam meg terráriuban is úgyhogy sztem mindegy :)

itt egy link amin minden rajta van (én pont ilyen ketrecre gondoltam, szerintem ez tökéletes egy süninek de te döntöd el) : [link] :)

2012. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál! végülis a ketrec műanyag pereme szerintem megakadályozza hogy a sünike felmásszon a rácsra.:) ha 100*50 cm ketrecet veszek akkor nem hinném hogy pont mászni lenne kedve :D ja és a ketrecet könnyebb arrább tenni ha netán történne valami:)
2012. aug. 22. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha utazni kell :) én süninek tényleg a ketrecet ajánlom mert neki kell egy kis szabadabb tér is. ha meg tél lesz akkor nem tudom mit teszel majd alá alomnak de ha forgácsot teszel akkor abba bele is tudja ásni magát vagyis fázni nem fog, és plusz még jó nedvszívó is :)
2012. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!