Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szilvafa jó a tengerimalacnak...

Szilvafa jó a tengerimalacnak fogkoptatónak? és mit kell vele csinálni ha le van permetezve meg valami kiszárítást is halottam

Figyelt kérdés
és miért rágja a rácsot am a fogkoptatót nem használja!
2009. júl. 24. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én malacom 4 éves és soha nem kapott fogkoptatót. Ha mindig adsz neki szénát, akkor szépen kopnak majd a fogai. A rácsrágás egy hülye szokás, nekem is régen az egyik malacom ezzel múlatta az időt :-S
2009. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a széna és a magvak elegek kell, hogy legyenek a fogkoptatáshoz. Néha száraz kenyeret is berakhatsz, az is kitűnő fogkoptató, de tényleg ritkán, mert puffaszt. Fát én nem tennék be, mert egy szálka véletlenül beleállhat a szájpadlásába és abba el is pusztulhat, mivel nagyon érzékeny állatok a sebek szempontjából.

Az enyém az önitatót szokta rágcsálni, azzal szórakozik.

2009. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Én szénát, kenyeret még csak egyszer kapott egy kicsit:) Meg ma vettem neki magokat
2009. júl. 24. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Széna mindig legyen előtte, kenyér soha. Kapjon neki való tápot és neki való zöldségeket. Nem szükséges rágófát adni neki, de ha mégis akarsz, akkor almafát, körtefát, nyirfát adhatsz, de nem igazán fog foglalkozni vele. Hogy hogyan gondozd, etesd, arra megkapod a jó válaszokat a www.gemon.ro oldalán.
2009. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van eledele és szénája akkor semmi se kell neki. Fát pláne ne adj neki és főleg akkor ne ha permetes is
2009. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!