Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettem egy fiú tengeri...

Tegnap vettem egy fiú tengeri malacot. Ugye békén adja? Vagy ezt fogja végig vele csinálni?

Figyelt kérdés

És kiderült amit 2honapja vettem az lány pedig akitől vettem azt mondta hogy fiú. Most állandóan rá akar mászni a fiú. De én nem szeretném külön rakni őket mert 70centis a ketrec és a másik nagyon kicsi lenne neki. És ha egyszer a fiú rá mászik akkor ugye békén adja? Vagy mit lehet vele csinálni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#hagyni?
2012. aug. 22. 08:12
 1/8 anonim válasza:

Hogyne, igen, békén fogja adni (???)...

Csak azért mászik rá, mert úgy kényelmesebb neki, véletlenül sem párosodni akar...

2012. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ivartalaníttasd őket, akkor nem lesz gond
2012. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
# 2 köszi szépen :)
2012. aug. 22. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Most derült ki, hogy lány?

Biztos ez? Mert az, hogy az egyik malac rámászik a másikra, még nem feltétlen jelenti azt, hogy különböző neműek, lehet, hogy csak eldöntik, ki a főnök!

2012. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen most derült ki.. Tegnap meg néztem még egyszer és láttam hogy lány meg nyomogattam neki ott és semmi nem bujt elő :D
2012. aug. 22. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű, hogy kijön valami, vagy nem. Itt van egy link, ez alapján jobban el lehet dönteni.

[link]


Ha tényleg lány, akkor ha lehet, próbáld meg visszavinni a fiúmalacot és hozni helyette egy lányt.

Az ivartalanítás 7-10 ezer Ft (én legalábbis ennyit hallottam).

Az a ketrec viszont még egy malacnak is kicsi, építs hozzá egy kifutót!

2012. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza sürgősen a kisfiút,hogy cseréljék be lányra,amig nem késő!!! Ne hagyd,hogy párosodjanak!!!
2012. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne érje nedvesség a testét! Tartsd távol az éles fénytől! De ami a legfontosabb: hiába sír, hiába könyörög, soha, de soha ne etesd meg éjfél után!
2012. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!