Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögketrec olcsón?

Hörcsögketrec olcsón?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ami nem olyan drága és 1(f.sz+1.em) vagy 2 (f.sz+2.em) emeletes.

2012. aug. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
nem oylan drága? mire gondolsz? mennyi alatt? j és lány vagy?
2012. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

Lány vagyok miért?? Talán az írásommal van baj?

Még nincs eldöntve hogy milyen fajtájú hörcsögöt kapok, de max. 5000 ft-os ketrec kéne. Lehet használt is!

2012. aug. 24. 19:04
 3/80 A kérdező kommentje:
és lányt szeretnék!
2012. aug. 24. 19:05
 4/80 anonim ***** válasza:

Nem az írásod miatt.. hanem mert vannak lányosabb ketrecek, meg fiúsabbak. bocs hülyén tettem fel a kérdést :D

amúgy melyik megyébe laksz? attól is függ. ja és interneten keresztül is megvásárolnád? mert ha igen, akkor oldalt írok,ha nem akkor meg boltot.


Legelső voltam,

Kolli

2012. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakok, interneten is vásárolnék. Olyan kéne ami kompletten fel van szerelve (de ha etető és itató nincs hozzá az nem baj.)Olyanra gondoltam hogy van hozzá mókuskerék és házikó és csövek.
2012. aug. 25. 15:13
 6/80 anonim ***** válasza:

Hát... az nehéz lesz. Csöveset tuti nem találsz tízezer alatt!

De a többi megoldható. és hát emeletet.. nem tudom.. emeletest se találsz 8 alatt... Viszont ha ezek hanyagolhatók, tudok találni olyat, aminek van csőnyílása, és külön megvásárolhatod a csöveket(ezt nem ajánlom, mert egy csődarab 1000 forint, és mire összerakod... többe kerül mint egy nagyobb ketrec amihez van cső is.).

de ha nem kell, találok másikfélét, amihezminden van, csak cső meg emelet nincs. általában itató-etető meg ház szokott hozzá lenni, de én vettem az egyiknek olyat,(kicsit volt több mint ezer forint) hogy egy pici kis hörcsög vár, alul luk, ahol tud aludni, és van rajta kétoldalról létra. igazi fából van,mg rághatja is. amúgy meg olyanok is vannak, amiket nem kell a ketrecen belül tárolni, hanem mikor kiszeded, akkor rárakhatod.(az is kis vár, mászokával, csúszdával, színes.)

ha meg lehetne oldani a tízezer körülit, én megkérdezném hány éves vagy. ha 13 alatt, akkor mutatnám az enyémet, (11 vagyok) nagyon szép: [link]

ha ez nem lehetséges, írok másikfélét is.


Kolli

2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy annak a ketrecnek amit linkeltem egy csőbejárata volt, szóval kellett hozzá külön csövet venni, de előző ketrecből volt, szóval nem kellett venni. de apukám csinált rajta még egy nyílást, hogy ha nagyobb lesz, nehezére esik megfordulni, akkor is ki tudjon menni, ne hátrafelé.


Kolli

2012. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

Olyan sok csöves nem kéne, csak amivel felmegy. Pl. ilyenek:

llateledel.teszvesz.hu/ragcsalotartas/horcsog_ketrec_1629999650.html


[link]


bár ezekhez nincs cső

am 13 éves vagyok.

2012. aug. 25. 15:47
 9/80 A kérdező kommentje:

az első link: [link]

650.html

2012. aug. 25. 15:48
 10/80 anonim ***** válasza:
ez az emeletes ketrec, amit linkeltél, ( az első linkre azt írja, hogy nem találja) olyat ne vegyél. nem szabad rácsosnak lenni az emeletnek, nagyon ügyetlen a hörcsögnek, a végtegjai beszorulhatnak, stb stb sorolhatnám estig, de ha nem akarod hamar kinyirni, vagy ha azt akarod hogy az emeletet is használja, akkor ne vegyél oylat, aminek az emelete rácsos.
2012. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!