Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak télleg büdösek és...

A nyulak télleg büdösek és nagyon hullatja a szőrét? (Lakásban tartott)

Figyelt kérdés
Anyum azt monta hogy ezér nem lehet nyuszim,tisztábba vagyok vele hogy nagy mozgás igényű,és hogy nem egy olcsó mulatság,úgy kb 10 000 ft értékbe nézztem ketrecet hozzá,egyedül lenne,de amint haza érnék az iskolából kiengedném elkerített helyre és miközbe a leckét csinálnám az ágyon nézzném is hogy mittcsinál (pont oda terveztem a helyet ahonnan láttom is,nem egy húú de nagy,de ki élheti magát :D) De anyum és apum abbba a hittbe hisz hogy a nyúlak büdösek... én probáltam nekik mondani hogy ha ivartalanitjük (ami megin nem olcsó) akkor nem lesz az,és aztmondtam hogy ha megse probáljuk akkor honnan tudjuk hogy télleg büdösek-e? Légyszí választ!Régi álmom egy nyuszi!:3

2012. aug. 25. 18:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem büdösek ha tisztán van tartva a ketrecük ,szóval pisi kaki mentes
2012. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha rendesen takarítod egyik állat se büdös. Ha szeretnél nyuszit, keresd meg rá a pénz, pl szülinapodra kérj pénzt, és abból meg tudod venni a nyuszit, a többit meg próbáld rásózni a szüleidre, a szülők szeretik, ha valamit

mit a gyerek fizet

2012. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, van szaguk. Hogy ki mennyire érzi büdösnek, az az ingerküszöbétől függ. A nyuladnak nem lenne elég, hogy te nézed, míg ő játszik. Az elkerített rész, meg édeskevés. Legyen inkább tengerimalacod, vagy kutyád, azok kevésbé macerásak.
2012. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, az emberek azért tartanak nyulat a lakásban, mert szeretnek büdösben és mindent beborító nyúlszőrben élni.

Szarkazmust félretéve, ha rendszeresen takarítva van, akkor nem büdös (ami nem csak a nyúlra, hanem az állatok nagy részére igaz). Büdös akkor lesz a pisije, ha ivarérett lesz, ezt meg a műtét megoldja. Amúgy ha nem forgácsot használsz, hanem fapelletet, az a szagokat is megtartja.

Vedleni évente 2x szokott, és akkor tényleg eléggé hullik a szőre. De akkor sem olyan, mint egy macskánál vagy kutyánál, hogy minden csupa szőr. Akkor marad sok szőr a kanapén, ha ott fekszik és simogatom, de tartok a kanapé mellett egy bársonykefét, és átkefélem vele az anyagot, amikor lemegy a nyuszi, és kész.

2012. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok: nálunk szokott szaglani a nyúl (ivaros kislány), és nincs olyan ruhánk, ami ne lenne nyúlszőrős, pedig naponta porszívózok.
2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Törődnék vele,játszanék vele stb...csak azt nem irtam le mert az már eltérne a kérdéstöl,de ha akarjátok hogy leirjom mitt terveztem,leirom
2012. aug. 25. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha faforgácsot használsz alomnak, az tényleg büdös tud lenni, fapelletnél viszont nem is lehet érezni, hogy nyuszi van a lakásban:). Sőt, a nyuszik szobatiszták is, szóval elég csak egy wc-be tenni és azt takarítani.
2012. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2es válaszoló: Igen,én veszem a nyulat,sőt a ketrecet is én tervezem,mer szerintem belefér,van 37 000 ft om,abból 10 000 ft os ketrecet néztem felszerelve.És hát mivel nem akkarok egy hiper-szuper szőrös nyuszit,amit kiállitásra született,inkább nézzek egy kis oroszlán fejüt,vagy esetleg holland törpe nyuszit,nekem leginkább ők tetszenek :D
2012. aug. 26. 10:45
 9/11 ZMHase válasza:
nem büdösek ha tiztában tartod a szörét és a ketrecét is! de az hülyeség hogy ha ivartalanitod akkor nem büdös!Nekem is van ,fiú 4Nekem nics ivartalanitva pedig már 2 éves nem mindig muszály! de nagyobb tér kell! én az egyésssssz lakássssban haygom futni!
2012. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ZMHase válasza:
ó és ha veszel akkor tnyésztőtől! ott a nyul kb. 10 000 ft
2012. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!