Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért akarnak szökni a nyuszij...

Miért akarnak szökni a nyuszijaim?

Figyelt kérdés
A lány nyuszim aki 9 hetes állandóan fejelgeti a ketrecet tetejét. Fölugrik hátha nyitva van, meg az oldalára ugrál. Ha kiveszem őket kint elvannak kicsit, de nem maradhat kint sokáig, mert még nem szobatiszta. De amint berakom a ketrecbe megint megpróbál szökni. Nem érzi jól magát, vagy csak egyszerűen kiakar jönni?
2012. aug. 25. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is ugyanezt csinálnád ha bezárnának egy pár méteres cellába! :D
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán kinézett magának egy másik gazdit.
2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ki szeretne jönni a ketrecből. A nyusziknak sok mozgásra van szükségük, minden nap órákat ki kell engedni futkározni a lakásba. Egyébként mekkora ketrece van? Nem túl kicsi neki?
2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
120x50kb de kiszoktak jönni sokat vannak kint csak a szobatisztátlanság miatt nem nagyon tudom kiengedni olyan sokáig egyszerre meg ha odapisil valahova büntiből kell visszamennie.
2012. aug. 25. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj még nagyon picik, ne büntesd őket, ha visszapakolod a bogyókat a wc-be, hamar szobatiszták lesznek (legalábbis nekem ez bevált).
2012. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt kutyának a 20 másodperces elzárás a büntetés adagja! :D Egy 9 hetes kisnyuszinak szerintem elég a fele is!


Az ágyról tiltsd le őket! A nyuszi lakásban a toalett a legnyúlszagúbb hely, emberéknél az ágy... Ez egy általános kulturális félre értés köztünk! :)

Ahhoz, hogy megértse nálunk mire való az ágy, nagyon jól képzett nyuszinak kell lennie!

2012. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!