Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengerimalacnak ketrec?

2 tengerimalacnak ketrec?

Figyelt kérdés

[link]


Ez vajon jó lenne nekik?

Nekem inkább az emeletes ketrecek jönnek be, de lehet, hogy ez túl meredek lenne nekik?



2012. aug. 27. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az én véleményem szerint,jó lesz nekik... de attól is függ felmennek e majd az emeletre mert ha nem akkor nagyobb kell nekik.!
2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék emeletes ketrecet, mert a tengerimalacoknak tériszonyuk van.(Persze vannak bátrabbak, de a nagy átlag fél.) Ebben az esetben a ketrec kicsi.

Ilyet vennék: [link]

Két malacnak kell 100cm hosszú 50 cm széles ketrec. A malachoz kell igazodni és nem ahhoz, hogy nekünk mi tetszik(bár tény, hogy nagyon tetszetősek ezek a ketrecek.) Ilyenben sem unatkoznak ha foglalkozunk velük. Teljes mozgástérnek amúgy is kevés mind a két fajta-ki kell őket venni innen is-onnan is.

2012. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2012. aug. 27. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanott veszel 2 ilyen ketrecet és egymás mellé rakod, és nagyobbad van 22 ezerből.

[link]

De ha ennyit rá tudnál szánni, akkor a malacok beájulnának mondjuk ettől is:

[link]

És ha még egy ilyet hozzácsapnál nekik, akkor teljesen készen lennének (bár itt ahogy a képet nézem, olyan 3,5 cm a rácstávolság, ez kisebb malacoknak nem biztos, hogy jó)!

[link]

2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem ezek a C&C ketrecek jönnek be:


[link]


de ilyent nem lehet itthon kapni (úgy tudom)


a karámos nem rossz megoldás, igazából nekem jobb is lenne ez, mert nem pontosan "négyzet/téglalap" alakú ketrec kéne

2012. aug. 27. 15:51
 6/7 Lovascsaj_17 válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a tengerimalac számára nem a legjobb az emeletes ketrec.

Nekem is van 2 tengerimalacom, nekik ilyen ketrecük van:


[link]


Kényelmesen elférnek benne és mivel nagy, nem kell olyan sűrűn cserélni benne az almot.

Még annyit, hogy a tengerimalacnak is kell egy kis mozgás, az enyéim minden nap futkosnak pár órát a szobámban (van 2 saját lepedőjük, hogy ne az én padlómat piszkítsák össze :) ), nyáron pedig az udvaron.

2012. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!