Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől megy a törpenyuszim hasa?

Mitől megy a törpenyuszim hasa?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt lett elválasztva, azóta kapott répát, almát nyúltápot meg szénát. Nagyon féltem őt, remélem nem lesz komolyabb baja.

2012. aug. 27. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom sokat olvastál a nyuszikról, mielőtt magadhoz vetted.

3 hónapos koráig a szénán, tápon és vizen kívül mást nem kaphat! Répát, almát ne adj neki többet és SOS olvasd el ezen az oldalon az infókat!

[link]

2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert 3 hónapos korig nem ehet zöldséget, csak tápot és szénát. És vidd el állatorvoshoz, hogy kapjon antibiotikum injekciót, mert a hasmenésbe még idősebb nyuszi is könnyen belehal, egy 6-7 hetes nyuszi meg végképp!
2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az oltásait is nem ártana megbeszélni a dokival...
2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sokat utánaolvastam, hogy mit lehet adni nekik, meg mit nem, de sehol nem láttam hogy zöldséget meg gyümölcsöt nem lehet nekik adni egy ideig.
2012. aug. 27. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagyon alap dolog. Én hónapokig olvasgattam a neten a nyuszikról, mielőtt hazahoztam volna Artúrt. Rengeteg forrást elolvastam, és pontosan tudtam, hogy nem szabad neki adni!
2012. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!