Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugróegér vs. Patkány. Melyik...

Ugróegér vs. Patkány. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint miben?
2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ugróegér, ha háziállatnak akarod. Vagy táncolóegér. Vagy sima fehér egér. De patkányt szerintem ne, mert nagyon nagyra megnő és büdösebb is.
2012. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Patkány. Értelmes, okos állatok. Nem büdös, nem nő meg nagyra. Ha hozzádnő, akár taníthatod is dolgokra.
2012. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a patkányra szavazok.
2012. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagyra nő, és többet kell takarítani, de sokkal jobb háziállatok, mint az egerek. az egerek inkább csak elviselik az embert, míg a patkányok igénylik a társaságukat, nagyon ragaszkodóak és intelligensek, jellemre hasonlóak a kutyákhoz. egyébként a csak a ketrec drága, ha újat veszel, de egyébként nem drága a tartásuk. könnyű őket szobatisztaságra nevelni, és kutyatrükkökre is meg lehet őket tanítani (forgás, ugrás, kétlábon járás, akadálypályák elvégrése). szóval szerintem ha egy kis szőrös pajtit szeretnél akkor egyértelműen a patkány a nyerő! ja és még a leglényegesebb: nem harapnak!
2012. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A patkány milliárdszor jobb kisállat, mint az egér! A patkány szeret téged, játszik veled, betanítható, ragaszkodó állat! Ha kirakom őket futtatni, akkor mindenhová követnek, mintha kiscsibék lennének, én meg a kotlós tyúk! :D
2012. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem mindent elmondtak.

Csakis patkány. Nem büdös!!! Viszont intelligens, ragaszkodó, valóban nem harap.

2012. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en meg a kertbe is ki szoktam vinni a patim, nem kell ra hamot tenni, nem szokik meg, eg csak el se megy egy par meternel tavolabb tolem, ert fel nelkulem. Nagyon jatekos, okos kis allat, ha szolitom akkor a lakas masik felebol is rohan hozzam :)
2012. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Patkány. Viszont olvass utána tartásának, milyen alom, milyen ketrec és hány társ kell neki, stb.
2012. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!