Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sünit találtam, mit csináljak?

Sünit találtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy süni beköltözött a padlásfeljárónkba. Körülvette magát újságpapírral és most kb. a 30 centis kis helyen van. Nem tudom, hogy onnan elő szokott-e jönni. Esetleg ott fogja elszunyókálni a téli álmát? Egyáltalán mikor alszanak téli álmot?Mert most még elég meleg van. Macskatápot tud enni, mert cicáink vannak és azt tudom, hogy szereti mivel szokott idejárni,de ilyet még nem csinált. :) Esetleg almát tegyek ki neki?

2012. szept. 8. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
tehetsz neki kaját meg vizet,szerintem örülni fog neki.ki tud menni ebből a padlásfeljáróból? véletlenül került oda vagy direkt mászott be? mert ha direkt akkor szerintem hagyd békén,tegyél le neki kaját,ha nem eszi meg akkor ő már készül szunyálni.
2012. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehetsz nyugodtan, meg fogja enni. Szereti a tejet, mindenfele zoldseget, gyumolcsot. Nekunk is volt, es teljesen megszelidultek.
2012. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, ki tud jönni mert van egy kis bejáró (a cicáknak lett csinálva télre),és ott mászott be,elég tudatosan,mivel az ottani újságokat használta fel :D
2012. szept. 8. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan tök cuki lehet! Nálunk is éjszaka rendszeresen mászkálnak keresztül az udvaron sünik. Én is raktam már ki nekik kaját, de nem ettek belőle (alma). De a tiéd talán örülni fog neki. :)
2012. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A süniknek alapvetően macskatápra van szükségük, nem almára, és mivel laktóz érzékenyek, csak laktóz mentes macskatejet adjatok neki, ha nem szeretnétek, hogy csóri csúnya hasmenést kapjon. A tejet valóban imádják, csak nem bírják.

Sünizés előtt olvassatok utána, hogyan kell őket szeretni, nehogy ti ártsatok neki, puszta jóindulatból:

[link]

2012. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!