Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam két kicsi sünit, mit...

Találtam két kicsi sünit, mit tegyek? Mikor engedhetem el őket? Jól sejtem, hogy egyedül nem maradnának életben kint?

Figyelt kérdés
Reggel találtunk, egy elpusztült kis sünit (elütötték) majd délután találtunk az utcán még kettőt... gondolom ha az anyjuk élne nem kolbászoltak volna ki a fészekből.. attól tartok egyedül vannak, de este kiülök, és az "első" sünmamára megpróbálom őket "rásózni" ha nem megy akkor, hogy an, mivel kell őket etetni? Mikor lehet őket szabadon engedni?Kb fél tenyérnyi nagyok, az egyiknek nemrég nyílhatott ki a szeme.
2010. júl. 3. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van elérhető közelségben állakert vagy vadaspark,oda vidd be őket,gondoskodnak róluk,és mikor lehet,elengedik.
2010. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el valamelyik állatkertbe vagy hasonló helyre. És ne csinálj marhaságot avval hogy megpróbálod az első gyanútlan ,,sünmamára" rásózni vagy egyedül felnevelni. Lehet hogy az anyjuk vadászni volt, úgyhogy szerintem nem volt szerencsés dolog elhozni.
2010. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem találsz semmi olyan helyet ahol befogadnák őket,akkor gondozd őket addig,mig meg nem erősödnek egy kicsit...,adhatsz nekik tejet,gondolom még szopiznak!Késöbb adhatsz nekik majd ha picit nagyobbak, kutya és macskatápot,konzerveket.
2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Úristen!!! Konzervet?? Macskatápot??? De idióta, a sün az rovarevő!!! Jesszus.


Adj neki rovarokat.

2010. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. szerintem nem volt marhaság elhozni az út közepéről az egyik sünit, és nem sokkal késöbb 100m-re szintén az útról a másikat, miután találtunk reggel egyet elütve... a sünök éjszaka vadásznak nappal csak ritkán hagyják el a fészket (utánna olvastam)így jó eséllyel történt vmi a mamával...

A vadasparkot felhívom holnap.

2010. júl. 3. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link] Itt olvasgass utána mielött leoltasz,hogy miért kell majd neki macskatáp.. Van aki már nevelt igy fel sünit!Tejpotló tápszert is adhatsz neki a gyártó cég neve:Waltham

Fuck your mother..,mást oltogass!!

2010. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt nem tagadom,hogy rovarokat is eszik és lehet is neki adni....
2010. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanában válnak önállóvá, igenis hiba volt elhozni, engedd vissza oda ahol találtad mielőtt hozzászoknak az emberre és örökre képtelenek lesznek a szabad életre.
2010. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát lisztkukacot adjál neki tücsköt vagy esetleg gyászbogárlárvát de próbáld ki a macskakonzervet illetve zöldségeket.De a vadasparkot hívd fel
2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!