Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Törpe hörcsögöt szeretnék,mind1 h egyet vagy kettőt. A keresztszüleimtől kölcsön kérnénk a pontosan nem tudom(kb. 30,35,40) literes akváriumot,szerintetek elég lenne neki vagy túl nagy? És még az h mi kell az akváriumba , mit ehet,.......stb. előre is köszi :)
2012. szept. 9. 16:17
 1/4 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Szai egyet vegyél mert én ketött tartottam és meg ette az egyik a másikat a ketrec jóbb mert tud rajta mászkálni de többet mocskol
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 malacbarát ***** válasza:

Az nem nagy neki.

Pont jó.

Hát adj neki magokat, gyümölcsöt, zöldséget. Szinte mindent ehetnek. (mogyoró, dió, háztartási keksz...) Az én hörcsögöm nagyon szerette a mogyorós csokit is.

Persze egy hónap max csak egy kis kockát adtam neki.

Rakj be neki vizet!!!

Vannak akik azt mondják, hogy víz nem kell neki, csak olyan gyümölcsök, amiben sok a lé.

Én az első hörcsögömnek minden nep raktam be egy fél almát+répát, és szőlőt.

Még is beteg lett. Kiszáradt. Szerencsére időben elvittük állatorvoshoz, és meggyúgyult. Ez után mindig raktam ba neki vizet, és sosem lett többet beteg:)

Ez elmaradhatatlan. Esetleg vegyél neki egy hörcsög kereket. Nagyon szeretik. Rakhatsz be neki vécépapír gurigát(tudod azt a karton részét) hogy eltudjon bújni, és egy dobozra vághatsz egy kis lyukat, hogy bele tudjon mászni, és rakj be neki egy sarokba agyagdarabokat, mert szeret rajtuk feküdni, vagy bele túrni magát.

Alá forgácsot rakj úgy 4-5 újnyit, hogy bele tudjon mászni.

:D

2012. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Anyukámmal megegyeztünk h ha nem túl drága akkor akvi helyett hörcsög palotát kapok :) Ez kb. hány euró vagy forint???? 2. kommentelő: persze mindenképp teszek bele neki azt a szívós vagy milyen itatót :) És már eldöntöttem h Dzsungáriai törpehörcsögöt szeretnék mert az helyes kis duci :)
2012. szept. 9. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj és még egy kérdés:Forgácsot milyen gyakran kell cserélni???? Vagy az attól függ h egy két nap után milyen állapotban van???? És h kb. hány euró v forint a forgács,és h milyen kiszerelésekben kapható???
2012. szept. 9. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!