Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van itt olyan aki Budapesten...

Van itt olyan aki Budapesten kifejezetten olcsón oltatta a nyusziját? Ha igen hol? Pl 1500-2500 forintért?

Figyelt kérdés
Olvastam már hogy 1500 Ft egy oltás bizonyos helyeken, de a mi orvosunk 4000-ért olt. Az az ismétlővel együtt 8000, szeretném ennél olcsóbban kihozni valahol a fővárosban, főleg mivel most három olyan nyuszóm is van akik nincsenek oltva.
2012. szept. 15. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy keresek nyuszis embereket akik Pesten benne lennének hogy megvegyük a 20as kiszerelésű oltóanyagot, és úgy jobban jönnénk ki, ez lehetséges? Ehhez a részhez nem igazán értek.
2012. szept. 15. 10:08
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] - Itt szoktak csoportos oltást szervezni, de a legutóbbiról lecsúsztál, az szeptember 9.én volt. Van egy topic, az oltásról oda írj, hátha. :)
2012. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg én a nyulamat csak tavasszal oltom be. Télen szerintem fölösleges. Lakásban van, és télen nincsenek szúnyogok.
2012. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, az enyémek is évente vannak oltva,az állatorvos is azt mondta, de még van szúnyog, és idegesít hogy nincsenek oltva, mert ők még sose voltak.
2012. szept. 15. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pestorin mormyx-al akarod beoltatni a nyuszikat, akkor azt az első alkalommal 1 hét után meg kell ismételni, szóval dupla annyit kell fizetned. Javaslom a torpenyul.hu oldalon a fórumot, regisztrálj oda, van olyan, aki lemaradt a csoportos oltásról, és szerintem vele tudsz egyezkedni.
2012. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy duplán kell:) és köszi, majd utána kérdezek ott is:)
2012. szept. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!