Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van Budapesten olyan menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten olyan menyasszonyi ruhabolt, ami kifejezetten extravagáns ruhákkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen és ehhez hasonló extravagáns vagy mondhatni fura menyasszonyi ruhák tetszenek. Ez persze csak példa, lehet nagyszoknyás, rövidebb a lényeg, hogy extrémet szeretnék. Külföldről úgy nem rendelem meg jó szívvel ,hogy nem próbáltam.

Tudtok esetleg Budapesten olyan boltot, ahol kaphatóak ilyen modellek? Az ár nem lényeges.

Köszönöm


2012. júl. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ez nem extravagáns, de csini...biztos találsz olyan boltot, aki megrendeli neked
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én megrendelném a helyedben, ha nem találnék, ha nem jó, akkor meg eladod
2012. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ehhez hasonlókat minden menyasszonyi ruhaboltban találsz.
2012. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazán extravagáns, ilyet talán a nevesebb esküvői ruha és szalon boltokba is találsz. Ha extravagáns vagy fura ruha lenne, akkor fekete meg mini stb. ruha lenne.
2012. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet mindenhol találsz.
2012. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!