Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúlnak milyen ketrec?

Törpenyúlnak milyen ketrec?

Figyelt kérdés

A méretekkel tisztában vagyok (100x50 cm, de lehet, hogy 120-as lesz), de nem tudom, hogy érdemes-e berendezett ketrecet venni, amiben például a ház műanyag, azt nem rágja szét a nyuszi? Vagy inkább vegyek üreset és fa házat tegyek bele? A másik, hogy úgy látom, ezeknek festve van a rácsa, nem rágja le róla a festéket illetve nem árt az neki? (a hörcsögömnek direkt olyat vettem anno, aminek csak "sima" rácsa van)

Amúgy a Ferplast ketrecek jók? Ti melyiket ajánlanátok azok közül?


2012. szept. 18. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyot vegyél, és nem kell műanyag ház. Jó egy fapolc, vagy faláda. Azt rágcsálhatja, ha kedve van.

Nálunk nyuszi csak ugrál, integet, és labdázik, ha ki szeretne jönni, nem rágja a ketrecet. A játékait, dobozkáját viszont bővíti rágcsálással.

2012. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nem igazán voltam eddig se odáig ezekért a műanyag dolgokért, a fa sokkal természetesebb anyag, ha már rágcsál, akkor inkább azt.


Persze, a 100-as ketrec a minimum, meg ahogy magamat ismerem, úgyis jó sokat lesz szabadon:)

2012. szept. 18. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jó lenne olyan ketrecet találni, aminek nem festett a rácsa! Még az a nyuszi is rágja néha, akinek egyébként nem szokása, és nagyon nem tesz jót, ha lerágja a festéket. Szóval ha van mód rá, inkább festék nélkülit!

Az pedig gyakorlatilag mindegy, hogy műanyag vagy fa házat veszel, nekem műanyag van, és nem rágja a nyuszim.

Ha fa házat veszel, arra figyelj oda, hogy amíg még tanulja a nyuszi a szobatisztaságot, ha a háza mellé vagy alá pisil, a fa beszívja a pisit! Én ezért is döntöttem a műanyag mellett. (na meg az ára miatt is, mert bár szépek a fa házak, nagyon drágák szerintem!)

2012. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem,ami be volt rendezve.A kisház műanyag,de eddig még sosem rágta.
2012. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17:37-es, köszi neked is,nagyon jó szempontokat írtál, én is épp emiatt vacillálok a műanyag meg a fa között. Mondjuk van még időm eldönteni, még csak előjegyeztetve van a nyuszi, de szeretnék jól felkészülni rá:)


Az biztos hogy körbenézek még mielőtt ketrecet veszek, mert ezek a festett rácsok egyáltalán nem szimpatikusak.

2012. szept. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!