Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot ilyen időben...

Tengerimalacot ilyen időben miben szállítsak a buszon?

Figyelt kérdés
Nincs szállítóbox-om...és nem tudom mi lenne neki a legjobb.
2009. júl. 31. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Kartondoboz???????????


Veder??

2009. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát..nem akarnám olyan feltűnően vinni..mmint vederben..a kartondobozból viszont ha bepisilne kifolyna a pisie..de lehet h rosszul gondolom..
2009. júl. 31. 23:56
 3/8 A kérdező kommentje:
én spec vmi szatyorfélére gondoltam..csak nem tudom mit kéne az aljába raknom..
2009. júl. 31. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egy kartondobozt
2009. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

jah sztem is egy kis kartondobozt raksz egy szatyor aljára, úgy vidd. állatkereskedésben is úgy adják :)

én tavaly vettem hörit, mire hazaértem kirágta a papírdobozt és a szatyorban szaladgált :D

2009. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ ám,h mennyi idő az út,mert nekem 20perc volt busszal,és sima karton dobozba vittem^^nem pisilt be:)de ez malac függő is lehet:)de ha így nem,akk a szatyros és téll kartondoboz az aljára:)
2009. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az én tengerimalackám sztem nem fogja szétrágni..legalábbis nem teljesen sztem..csak néz majd maga elé azzal az aranyos szemeivel:)

köszönöm a hasznos válasokat:)

2009. aug. 1. 00:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne szállítódobozt beszerezni, mert az lenne a jó neki. Kényszer megoldásnak jó egy cipősdoboz is, de arra figyelj, hogy levegője legyen, valamint hogy hűtsd valamivel, mert könnyen hőgutát kaphat. Rakjál be az útra egy szelet almát is neki. Hűtésnek megfelel egy hideg fémdobozos cola is. Tegyél a doboz aljára egy pici törölközőt, arra rá pedig forgácsot.
2009. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!