Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Három fiú tengerimalac tarthat...

Három fiú tengerimalac tartható együtt (nagy helyen)?

Figyelt kérdés

Az ötéves tengerimalim mellé vennék egy kölök malackát (5 hetes), fiút, plusz még egy kisfiút, aki a másik kölyöknél majdnem egy hónappal idősebb, de ő is nagyon megtetszett,és nem tudok dönteni.


Nagy helyük lenne (2 jóóó nagy ketrec egybenyitva)+kiengedném őket rendszeresen a szőnyegre rohangálni.



2012. szept. 20. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, a két kölyköt nem egyszerre venném, az egyiket jövő héten, a másikat 4 hét múlva, amikor már elhozható a tenyésztőtől :)
2012. szept. 20. 17:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Csak nőstényt a környékükre se vigyél!

Olvasd el ezt az oldalt, le van írva, hogy hogy szoktasd a hímeket össze:

[link]

2012. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Persze, nőstényt semmiképp nem veszek, mert olvastam, hogy ha csak a szagát megérzik házon belül, már nyírják egymást a hímek.
2012. szept. 20. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
A gemont ismerem, a legjobb oldal a témában!:)
2012. szept. 20. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a könyv is nagyon jó:

[link]

2012. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először mindenképp válaszd el a két ketrecet. Szokják egymás szagát ketrecen át, ne rakd rögtön egy helyre őket. Ha már ketrecen át megismerték egymást, és eltelt egy hét, akkor a szobában, tehát nem egyikük ketrecében(!), tedd őket le a földre, és figyeld, hogy reagálnak. Ha ott jóban lesznek, akkor ehetnek az összenyitott ketrecbe. Ugyanezt érdemes a következő érkezőnél is eljátszani.
2012. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2012. okt. 3. 15:37
 8/8 Csillag25 válasza:
Nekem két hím malackám van 1 hónapos kor eltéréssel születtek. Amíg el nem érték az ivarérettségüket, addig nem volt gond, jól elvoltak. Ám, ahogy nőttek, azzal együtt egyre több lett a balhé, és a hangoskodás. Sokszor összeverekedtek, valamint a folyamatos domináns berregések miatt nem tudtunk aludni, így megoldást kellett keresni. Ők egy 120 cm hosszú ketrecben laknak, amit fogtam, és középen elválasztottam egy tyúkhálóval. Így mindenkinek saját "otthona" van, és nincs verekedés, ami sokszor véresen végződött. Néha rájuk jön az 5 perc, és megint berregnek, de ez nem tart sokáig. Én is kiveszem őket szaladgálni, de csak szigorúan felügyelet mellett, mert hamar egymásnak mennek megint.
2012. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!