Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap megyek tengerimalacot...

Holnap megyek tengerimalacot venni! Ha a boltban együtt tartják a különböző neműeket, akkor ha nőstényt veszek akkor az akár lehet vemhes is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne vedd állatkereskedésben!
2011. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. És ne hidd el, ha azt mondják, hogy nincsenek együtt, mert simán a képedbe hazudnak. Vegyél tenyésztőtől.
2011. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért? Akkor hol?
2011. nov. 11. 19:53
 4/16 A kérdező kommentje:
De azt azért meg tudják állapítani melyik a fiú, melyik a lány? Azt se tudom,hol van a közelbe tenyésztő. :/
2011. nov. 11. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

úristen!

így ne menj állatot venni ha nem is tudod h hol kell megvenni... bizti vagyok benne h 1-et akartál venni és h egy k.va kicsi terrába akartad rakni ház nélkül és nyúltáppal igazam van?

2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, nincs igazad. Viszont igen, én állatkereskedésben nézegettem eddig. Tenyésztőt mondom, nem ismerek egyet se. Állatkereskedésbe viszont folyamatosan járkálok, és nem selejtet árulnak ott se...
2011. nov. 11. 20:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Én sem ismerek tenyésztőket, de itt az egész internet, keress. Jobban jársz, mint ha kapsz egy fiatalon vemhesült lányt, amelyik neadjisten belehal a szülésbe.

A legtöbb helyen még ha meg is tudják állapítani, melyik fiú és melyik lány, egyszerűen leszarják. Megveszik ígyis-úgyis. Szóval kereskedésből csak akkor vegyél állatot, ha régóta ismered őket és nincs rájuk panasz, vagy ha te magad le tudod ellenőrizni az állat nemét, meg hogy milyen neműekkel van együtt tartva.

2011. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha valaki csak simán a kisállat kereskedésbe megy állatért akkor annak már nem is való, mert biztos csak kínozná? Hát kösz szépen...
2011. nov. 11. 20:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Én úgy néztem hogy abba a kereskedésbe ahol voltam, foglalkoznak velük. Így bízom benne, azért segíteni is tudnak majd. Egyébként fiút szeretnék, remélem találnak nekem egyet. :) Kb 3 hónaposak, azoknál már csak meg lehet állapítani melyik melyik. :)
2011. nov. 11. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy tengerimalacot párban kell tartani, mert nem jó neki egyedül...
2011. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!