Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fogok kapni nemsokára egy...

Fogok kapni nemsokára egy törpenyuszit. Nem tudom hogy lányt vagy fiút válasszak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már a ketrece megvan 100x60-as. A kiegészítőket is nemsokára megvesszük. Nem tudom eldönteni hogy fiút vagy lány nyuszit válasszak.Szerintetek melyik a jobb döntés?

2012. szept. 21. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy, időnként a lányok szelídebbek, bújósabbak, de ellenpélda is van...
2012. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én amiatt választottam kisfiút, mert tudtam, hogy mindenképp szükség lesz az ivartalanításra, és az egy kisfiúnál könnyebb, egyszerűbb műtét, mint egy kislánynál. Bár így is tiszta idegbeteg voltam, annyira féltem, hogy esetleg elveszítem őt :( De ennek már 1 éve, és jól van az ivartalan nyuszikám :)
2012. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már fiú és lány nyuszim is és a fiú volt a kedvesebb. A fiú volt csak ivartalanítva, mert mikor az első nyuszim volt, ez még nem volt nagyon szokás, de most már a lányt is ivartalaníttatnám. Ha lesz egyszer így felnőtt fejjel újra nyuszim, biztos, hogy fiút fogok választani, egyrészt azért, mert a saját tapasztalatom szerint a fiú a kedvesebb, másrészt azért, mert kisebb kockázattal jár a fiú ivartalanítása.
2012. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem lány törpenyuszim van. Nagyon jól megvagyok vele, nincs vele semmi probléma, nagyon aranyos, cuki, és örül a társaságomnak. Én nem tudom milyen a fiú, de a lány az tündéri.
2012. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még ezen töprengeni fogok. Valószínű hogy mindegy lesz a nem, amelyik jobban megtetszik. Még egyszer köszönöm! :)
2012. szept. 21. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fiút. Az én kisfiúm anyira aranyos volt ivarosan is, mindig bújt a simiért.. :) Ivartalanítva meg még bújósabb, követeli a simizést :D

Az ismerősömé lány (az én nyuszim tesója), na ő elviselhetetlen. Pedig én segítettem neki nevelni, sokat foglalkozott vele az első perctől kezdve, mégis harapdálja, nem hagyja magát simogatni..


Utolsó szempont, hogy a fiúkat könnyebb ivartalanítani és olcsóbb is.

2012. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Akkor szerintem fiút választok.:)
2012. szept. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!