Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tanácsoltok, milyen nemű...

Mit tanácsoltok, milyen nemű törpenyuszit válasszak a meglévő mellé?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 2 éves, lány holland törpenyuszim, és gondolkozom, hogy veszek még egy szobacirkálót. Csak nem tudom, hogy fiút, vagy lányt veszek. Melyikkel jönne ki jól a lány nyuszkóm? Azt leszögezném, hogy kisnyuszikat nem szeretnék, szóval ha fiúval jönne ki a legjobban, akkor őt kasztráltatni kéne, de utána nem fogja bántani?!
2009. nov. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem fiút vegyél, és ivartalanítsd, akkor nem fogja bántani.
2009. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hátha fiút veszel és nem szeretnél kisnyuszkót akkor ivartalanísd, de lányt is vehetsz szerintem mert avval sem verekszik össze jól el lennék avval is de ez mondjuk sztem a jellemükktől is függ (úgy tudom csak két fiú verekszik)
2009. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van valamelyik ismerősödnek törpenyula először tegyél egy próbát hogy kibír-e egy másik nyulat, mielőtt megvennéd az új nyuszit, ugyanis a nyúl nem igazán társas állat, és ha nem jön ki jól az új jövevénnyel akkor külön ketrec, elkülönített tér kell nekik. Nagyon sok olyan történet van hogy összeverekedtek (a lány nyuszi terület védő), vagy hogy soha nem lehetett kiengedni őket egyszerre.
2009. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez utóbbit pedig kipróbálom, megkérem majd barátnőmet, hogy hozza át a nyuszkóját.

2009. nov. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!