Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » És ha két tengeri malac...

És ha két tengeri malac kiskoruktól fogva együtt vannak, és ellenkező neműek, gonosz dolog őket később elválasztani, és azonos nemű társat adni nekik?

Figyelt kérdés
kisállatkereskedésben láttam hogy egy tengeri malac pár csak együtt volt elvihető, és ki volt írva hogy lehet a nőstény vemhes. Miért nem teszik őket ott külön? Az eladó szerint őket úgy hozták be és szeretik egymást. Másikat már nem szeretnének meg?
2012. szept. 22. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem rágcsálják meg, ha véletlen mégis, akkor csere.

Amit szoktak még használni alájuk (a megfelelő méretve vágva vagy hajtogatva: zuhanyfüggöny, fleece (ez egy bolyhos, gyapjúhoz hasonlító, de 100% műszálas anyag, elég drága), van aki törölközőt tesz alájuk vagy műanyag asztalterítőt.

2012. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
őhm, szóval:D Ha fogok egy rácsos aljú, és oldalú, elég nagy méretű rekeszt, és az aljára teszek egy méretre vágott linóleumot,és arra még egy jól odahajtogatott nejlont, arra mehet a forgács vagy valami és tök jó nekik?:D Egyébként köszönöm a válaszokat:D
2012. szept. 22. 16:10
 13/14 A kérdező kommentje:
De a fleece alá nem kell forgács, vagy ilyesmi? Olvastam már róla én is, de a csak aki írta hogy ilyenen tartja forgácsot is tett alájuk:)
2012. szept. 22. 16:21
 14/14 A kérdező kommentje:
csj* elírtam bocsi
2012. szept. 22. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!