Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsög...

Egy dzsungáriai törpehörcsög és egy tengeri malac megférhet együtt vagy bántanák egymást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM, semmiképp sem. A tengerimalac jóval nagyobb, a hörcsög pedig agresszívabb.

Nem lehet együtt tartani őket, hörcsögöt hörcsöggel is csak akkor lehet, ha pároznak egyébként megölik egymást.

Tengerimalacból 2 nőstényt tarthatsz együtt ők úgy jobban érzik magukat, 2 hím előbb utóbb verekedni fog (ez tapasztalat is)

2011. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen azt tapasztaltam is h a hörim nagyon agresszív :/ főleg mostanában nagyon oskszor meghara :/ nem tudom mi lett vele... nah köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. márc. 27. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem! Ha mindkettőt szeretnél, külön ketrecben tartsd! Törpehöri különösen terület védő!
2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

A hörik alaptermészete, hogy agresszívak főleg ha nem aludhatják ki magukat :S :D

De ha nem lennének ilyen agresszívak akkor a természetben sem éltek volna meg

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja értem XD hát nemtudom nem szoktam zargatni meg felkelteni alszik eleget és régen mindig bemászott a kezembe meg tudtam kézből etetni de most ha odaadom a kezem nagyon megharap úgy h vérzik is meg egyszerűen nem eszik a kezemből inkább megharapja a kezem h letegyem a kaját és úgy eszik :/
2011. márc. 27. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én hörim is harap, ugyan ez a szitu...ha eszik lehet simogatni de ha a kezem nyújtom rögtön harap! Egyedül akkor nem, mikor tudja hogy kiveszem futni, békésen ugrik a kezembe..
2011. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!