Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisemlősök összeszoktatásához...

Kisemlősök összeszoktatásához Budapest hol lehet egy kb.40x40cm-es fémhálót, rácsdarabot beszerezni?

Figyelt kérdés

Két mongol futóegeret szeretnék összeszoktatni, egy meglévő terráriumot szeretnék kettéválasztani egy ráccsal. Egy kb. 40x40 cm-es darabra lenne szükségem, minnél kisebb lyukmérettel, mert különben átbújnak rajta (mondjuk 1 cm-es lyukmérettel).


Praktikerben árulnak ilyesmit, de 25 méteres kötegben, darabot meg nem adnak :(


Olyan kellene, ami csak fém, nincs rajta pvc bevonat, mert lerágják. Mondjuk ponthegesztett háló, vagy valami ilyesmi.


2012. szept. 24. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

VII. kerület, Marek utca 39.


[link]

2012. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


Az előző link termékeire ha rámész, látszik, hogy mindenféle megkezdett tekercsek vannak, ebből gondolom, hogy levágnak darabokat is.


Vagy méhészeti boltokban árulnak rostaszövetet, én abból vettem nemrég, 3,2 mm a lyukmérete, de lehet, hogy van nagyobb lyukú is. Itt vidéken levágnak bármekkora darabot, négyzetmétere 1400 Ft volt.

Pesten a Hermésznek van méhészeti szaküzlete a Ferenc körút 37-ben, ott is megpróbálhatod!

2012. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!