Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet egy vadászgörény...

Mi baja lehet egy vadászgörénynek, ha össze van esve, nagyon sovány? Eszik rendesen, ugyanazt, amit eddig, de csak a hasa nagy, mindenütt máshol teljesen lefogyott.

Figyelt kérdés
Két vadászgörényünk van, ha jól sejtem 3 év körüliek (barátomé igazából, még azelőtt lettek, hogy mi összejöttünk, ezért nem tudom pontosan), és a fiú mostanában nagyon nem néz ki jól, és mintha már nem is lenne olyan játékos. Orvos tud vele valamit csinálni, vagy lehet, hogy csak öregszik? :(

2012. szept. 27. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Három éves görény még nem öreg, lehet valamilyen daganata van, minnél előbb kéne állatorvos neki.

Ezen az oldalon kérdezzetek még utána: [link]

2012. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is csak javasolni tudom a görényes fórumokon történő érdeklődést. Egyébként féregirtva mikor voltak utoljára?
2012. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenkepp vigyetek dokihoz, valoszinuleg csak ferges, de lehet hogy komoly, daganat vagy betegseg
2012. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos igazatok volt, tényleg daganatos, hétfőn műtik :(

Valakinek volt már hasonló, mik az esélyei, rendbe fog jönni?

2012. szept. 28. 13:07
 5/9 LeGrady ***** válasza:
Szerencsére a mi görijeink ezt megúszták, de nagyon szorítunk nektek!
2012. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen daganata van?nem mellékvese?
2012. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A lépét vették ki szegénykének, ami nagyon meg volt dagadva :(

Most mintha kicsit megkönnyebbült volna, nagyon szurkolunk neki!

2012. okt. 2. 08:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy van valami speciális eledel, amit ilyenkor tanácsos neki adni? A száraz tápról le lett tiltva, bébiételt kapott tegnap este, húst pl. mikortól lehet neki adni megint? Tegnap műtötték.
2012. okt. 2. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:

jujj szegény:Sjobbulást neki!

én sajnos nem tudom,h ilyenkor mit kell nekik adni de a feketegabi.hu-n sokan értenek ehhez,mindenképp kérdezz rá a forumon:)

2012. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!