Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tehetném könnyebbé...

Hogyan tehetném könnyebbé nyuszim számára a hosszú vonat utat?

Figyelt kérdés
Most vasárnap fogok haza utazni Németországból vonattal, és nem tudom, hogy mit tehetnék hogy a nyuszimnak könnyebb legyen, gondoltam rá hogy a hosszú úton majd összevarrok neki két anyagot és közé rakok fapelletet, és ebből többet, hogy tudjam cserélgetni a 10-12 óra alatt. A vizes palackját, gondoltam felteszem a hordóka ajtajára, meg viszek neki enni valót is az útra. Ezekre gondoltam, de lehet ez hülyeség, valaki tudna segíteni, hogy mit tehetnék még?
2012. szept. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél egy kis használt almot is, vagy a sarokWCjét. Ugri 4-5 órán át is képes visszatartani, ha nem tudja hová illik, és szagról keresi az illemhelyet.

Meg nem ártana a nagy út előtt párszor tréningezni. Párszor ölben 5 perc séta, ha már nem fél, szállítóban 1-1 bevásárlás... A boxba tegyél otthon is hamit, meg WC-t hogy szeresse, használja.

Illetve utazás előtt etesd meg alaposan. Teli pocakkal nehezebb félni.

A vonatot egyébként szeretni szokták az állatok. A kocsi sokkal félelmetesebb.

2012. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2012. szept. 28. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Tele hassal tényleg jobban elviseli az utat. Ha hazaértek, vegyél neki a piacon valami őstermelőtől igazi magyar sárgarépát, hidd el szent lesz a béke!
2012. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan kedves, hogy így törődsz a nyusziddal. Nagyon jó utat neki, és persze neki is!
2012. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy értem, és persze neked is.:)
2012. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Haza értünk épségben, és nagy meglepetésemre elég jól viselte az utat:) Nagyon nyugodt és jó nyuszi volt, egész végig nyitva volt a hordozó ajtaja és nem akart egy percig sem kijönni úgyhogy nagyon büszke vagyok rá.:)
2012. okt. 1. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor főleg megérdemel egy kis magyar répát!
2012. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!