Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki csinált a tengerimalacának...

Aki csinált a tengerimalacának függőágyat! Azonnal elkezdte használni a malacka, vagy egy idő után fedezte csak fel hogy az kényelmes?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Először csak alábújt, szeretett ott lenni. Ha raktam neki kaját az ágyra, levette. Aztán pár nap múlva egyszer csak látom, hogy az ágyban heverészik!


El kell találni a függőágy magasságát, meg azt, hogy milyen távolságra legyen a négy sarka felkötve.

2012. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este vagy egy órán keresztül azt állítgattam. :) De szerintem most jó. Raktam bele szénát is (szokása a szénatartóban alvás amit én annyira nem díjazok...), de csak belenyomta a fejét és evett belőle. Beleraktam a reggelit is, amit alig bírt belőle kirángatni. :D Van amúgy kényelmes ágya is, de mégis mindig a szénatartóban alszik. Kilökdösi belőle a szénát, meg a szénatartó se akkora hogy ez így kényelmes legyen neki. :/
2012. szept. 29. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiába, mindenütt jó, de legjobb a szénatartóban...

[link]

Ezt a képet egy angol nyelvű oldalon találtam.

2012. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kép, vicces. :D Az enyém is pici korában még kényelmesen belefért, manapság már inkább csak "beletuszkolja" magát. :) Pedig tényleg van puha kényelmes ágyikója is. :/
2012. szept. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!