Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyenkor azt hiszi, hogy...

Ilyenkor azt hiszi, hogy játszom vele? Vagy csak azt akarja, hogy rá figyeljek? (nyuszi)

Figyelt kérdés

Folyton felmegy az ágyra, pedig már mindenféle büntetést próbáltam, semmi nem használ. Kifigyeli, hogy mikor nem látom, és már fent is van. Amikor a gépnél ülök pont háttal vagyok a szobának, és megtanulta, hogy olyankor nem látom őt (ezt megoldottam egy kis tükörrel, és mindig látom egyből, ha felmegy).

Aztán amikor elindulok felé, rögtön indul lefelé az ágyról, de közben hatalmasakat ugrik, meg kergenyulazik. :) Mintha játéknak venné az egészet...

Vagy azért megy fel, hogy felhívja magára a figyelmemet és vele foglalkozzak?



2012. okt. 4. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő! :)

Cuki lehet!

2012. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bizony ez azt jelenti, hogy több figyelemre vágyik.
2012. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kergetőzés nem büntetés, hanem jutalom! :D

A végén cseréljetek, és te fussál nyuszi elől!


Okos állattal sok baj van! Próbáld az eszét lekötni, és te is találj ki játékokat, amik nem végződnek ágynemű mosással... :D

2012. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat foglalkozunk vele egyébként, de neki soha semmi nem elég... Sokszor 1-1,5 órán át simogatom, filmnézés közben, és utána is ugyanúgy követeli, mintha addig hozzá sem nyúltam volna :) Nem tudom kielégíteni a hatalmas törődés vágyát :)) Pedig nagyon igyekszem :)
2012. okt. 4. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Evés közben jön meg az étvágy! :D
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!