Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 fiúhörcsögöm van és az...

2 fiúhörcsögöm van és az egyik kikapta a másik szemét. (egy akváriumban voltak) és a szeme kiessstett és lóg ki belőle 1 piros ínszalag vagy nemtudommi. Mittudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Orvos, villám gyorsan! Én ezt tenném, bárhová, ahol van ügyelet!
2012. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Ha nem segít, agresszívan kell kérni tőle.
2012. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Állatorvos!!!!!!MOST!!!!!!!!!!
2012. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Állatorvos! Otthon nem tudsz mit kezdeni vele. És válasz külön őket, ha eddig nem tetted, a hörcsögöket nem szokás együtt tartani, főleg nem azonos neműeket!
2012. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a höridet!! :( Azonnal vidd állatorvoshoz, bár nem tudom, hogy lehet-e segíteni szegénykén.

Amúgy egy-két jó tanács:

- a hörcsögöket terráriumban tartjuk, a halakat pedig akváriumban

- nálam anya és lánya vígan eléldegéltek együtt, szóval itt van rá a példa, hogy lehet őket együtt tartani

- most az anya külön van a lánytól és az apával van egy helyen, már kb. egy éve, és sose bántják egymást, csak mindig összevesznek a kaján a kis mohók

:) Remélem, meggyógyul a hörid! Ha ilyen ellenségesek egymással, ajánlatos különtenni őket. Ha az egyik nem szimpatikus a másiknak, akkor nincs mit tenni... :S

2012. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Állatorvos!!!

De hogy lehet két fiú hörit egy akváriumba rakni? :S :S :S

2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy hogy nincs 5 akváriumom ( 5 hörim van mert nemtudtuk őket elajándékozni,) és azért akváriumban vannak mert a terráriumból kiugranak.. -.- de nem ezen kéne fennakadni.. és amúgy meg egész eddig nem is veszekedtek..
2012. aug. 16. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És most ott ülsz a gép előtt és várod a válaszokat? Vagy mit csinálsz???????????????
2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost felkeresni azonnal!!Nekem van két tesó fiú hörim együtt, de nem verekednek soha!
2012. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

felhívtuk az állatorvost, azt mondta válaszuk szét őket, (ezt már megtettem) és ha nem kap fertőzést, akkor valószínűleg tovább élheti életét. :) ja mellesleg mikor ezt kiírtam már kérdeztem az állatorvost..

csakugye ezek hörik, és nemsok mindent lehet velük csinálni..

2012. aug. 17. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!