Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a nyuszi alá, hogy...

Mit tegyek a nyuszi alá, hogy ne kegyen büdi?

Figyelt kérdés
Most illatosított forgács van neki, de nem a legjobb. Minden nap cserélni kell. :/

2012. okt. 13. 09:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
legyen*
2012. okt. 13. 09:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Illatosítottat nem szabad alá rakni, irritálja az orrát, még jó, hogy utánaolvastál a nyúltartásnak.

Van a sima forgács, vagy kipróbálhatod a pelletet is.

2012. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fapelletet ajánlom. Jól elszívja a szagokat, és nem is hordja szét a nyuszi a lakásban. De ugye van nyuszi-WC-je?
2012. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nyuszi alá nem muszáj alom,elég csak a wcjébe.A wcjét reggel és este is takarítom,egyáltalán nem büdös.

Egy ülőpárnát is raktam neki a ketrecbe,azon alszik.

2012. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van wcje :) Köszönöm, igen utána olvastam és azt is írták, hogy meg lehet próbálni. Mivel nem vált be ezért kérdeztem :) A forgács sem jó, az is egy nap alatt büdös lesz. Ne tegyek bele semmit? Akkor tiszta pisis lesz a wcje, nem? Mindennap mossam ki? A perlites dolgot mindennap cserélni kel? Az a lényeg, hogy ne legyen szaga egy nap után. Köszönöm egyébként a válaszokat:)
2012. okt. 13. 10:13
 6/12 A kérdező kommentje:
pellet* hasonlít a perlit szóra :D Tudom, hogy nem az.
2012. okt. 13. 10:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Van ilyen kukorica alom. Macskák alá is teszik. Ismeri valaki, hogy milyen? :)
2012. okt. 13. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:

A wcjébe tegyél almot,és azt cseréld reggel és este.De ha szükséges többször.

Van úgy,nyáron 3x is cserélem.Szükség szerint.

Olyan kukoricás almot még nem próbáltam.

2012. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam a pellet jobb,mint a forgács.
2012. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A perlit is jó lehet, meg a kukorica csutka alom is, de csak ha nincs pellet! :D

A fapellet, vagy szalma pellet a legjobb. Cserélni azt is kell mindennap, csak annyi a különbség, hogy nincs nyúlólszag a szobában. :)

2012. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!