Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak van kihúzható...

Nyuszinak van kihúzható póráz? Ami kisebb mint ft10? vagy azt már ki tudják húzni? Mint a kutya póráznál. A legkisebb erejű a 10-es volt. Viszont ha azt egy csivava kitudja húzni, akkor egy nyuszi is nem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno megvettem neki a legkisebb flexit, nem tudta kihúzni.
2012. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim nem tudta kihúzni. Én húztam neki mindig kifelé, amikor láttam, hogy távolabb akart menni.
2012. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Szerinted érdemes így megvennem neki?

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 23. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem a nyuszimnak Medium méretűt (talán az lehet a ft16-os?), ami 20 kg-ig jó. Ha a szobába rárakom akkor nem tudja kihúzni és ledermed (rendes póráztól ez nem volt). Amikor viszont kiviszem, akkor futkározik rendesen, nem zavarja és ki tudja húzni :) Úgyhogy szerintem a 10-essel simán elbír a nyuszid, nekem is csak egy mini kosorrúm van, nem egy óriás nyúl, de elbírja :D

2012. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, mindenképpen kipróbálom :D
2012. okt. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!