Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen név illene a nyuszimhoz?

Milyen név illene a nyuszimhoz?

Figyelt kérdés

Pont ilyen kisnyuszim lesz de nem tudom mi legyen a neve. Kislány, és jövő héten érkezik szóval ki kellene találnom valamit. Eddig csak a Panka volt ami úgy tetszett. Szerintetek mi illene hozzá?:)

[link]

[link]

[link]

(a 3 kép nem ugyan azt a nyuszit ábrázolja, de kb így néz ki az enyém is)



2012. okt. 13. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Panka tetszik :)

Egyébként itt van összegyűjtve jó sok név: [link]

2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Quorra válasza:
Ludmilla
2012. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl: pamacs vagy gombolyag. Az enyémet Maszatnak hívják , rá is illene ez a név. Amúgy lógó fülű?
2012. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a jó ötleteket:) nem lógófülű. Mondjatok még párat mert még mindig nem tudtam eldönteni:S
2012. okt. 14. 19:01
 5/7 Quorra válasza:
Muszi
2012. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bobita



De igazabol sztem ugyis majd az egyutt toltott par nap utan fog kialakulni h mi lesz a neve, vmi jellemzo tulajdonsaga utan :)


Mi az elso nyulunkat Madonna-nak neveztuk :) De aztan valahogy megsem volt olyan Madonnas, uh Pimpoke lett :D Aztan abbol megmaradt vegul Pimpi -nek :D

A masodik nyul pedig Kapitany lett :), pontosan azert, mert egyaltalan nem volt aktiv, inkabb ilyen szobanoveny jellegu volt, ahova letettuk ottmaradt :D

A harmadik pedig Paganj lett, mert akkoriban epp egy szerb zenet szerettem a legjobban es abban ez volt a refren szovege. A mai napig nemtudom mit jelent ez a szo :D


A negyedik pedig Pirinke. ( A Nell c. film utan)

2012. okt. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Bóbita nagyon tetszik ezen majd elgondolkozok:) köszönöm szépen! igen lehet hogy majd pár nap után alakul ki:)
2012. okt. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!