Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak nagyon dobog a...

A nyuszimnak nagyon dobog a szíve. és nagyobb levegőket vesz. Miért?

Figyelt kérdés
A többi nyuszim normálisan veszi a levegőt de ő nem ....nagyobb levegőket vesz és jobban kitágítja az orrát...és a szíve nagyon dobog. Kb 4 napja...3 éves sima nőstény házi nyuszi , kukoricát és búzát eszik meg minden nap friss zöld füvet...étvágya van de nem akkora mint régebben, ma evett zöldség zöldjét és répát is ......a fejét kicsit oldalra fordította...és sokáig nyalta ma is a kezemet....kérlek hogy segítsetek!

2012. okt. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképpen menj vele orvoshoz!
2012. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már soha többé nem tudok elmenni vele orvoshoz :(
2012. okt. 16. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. :(
2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem:(:( szegény kis nyuszi:(
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egész nap sírtam :( gyertyát is gyújtottam neki és ruhát adtam rá amikor mamival eltemettük :( köszönöm
2012. okt. 16. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( ha nincs kivel megbeszélned és beszélni szeretnél róla, nyugodtan írj privit.
2012. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem :( pénteken a 13 éves idős pulim is meghalt :( szörnyű hét volt :(
2012. okt. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!