Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon zajos a hörcsög?

Aprosef99 kérdése:

Nagyon zajos a hörcsög?

Figyelt kérdés
kicsi szobám van és attól félek hogy ha höri éjjel futkos a kerékben akkor nem tudok majd aludni.... azt lehet csinálni hogy nappal bent van a kerék és éjjelre kiveszem..???
2012. okt. 18. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy zajos, hanem nem fogsz akarni lefeküdni aludni, mert este kel fel, és annyira aranyos és interaktív, hogy nem lehet abbahagyni a nézését. Az enyémek ráadásul állandóan kéredzkedtek hozzám.

Legalább egy másik szoba jól jön ilyenkor, hogy szeparáltan legyetek.:)

2012. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idő után megszoktam hogy egyfolytában zörög :D szerintem te is meg fogod :)
2012. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, zajos tud lenni:D. Legjobb esetben csak mocorog, rendezkedik a forgácsban, de szokta rágni a ketrec rácsát, illetve az enyémnek vannak bent karton-gurigák, azokat is, és a keréknek is van hangja, mikor szalad benne. Én jó alvó vagyok, néha felébredek rá, de legtöbbször észre se veszem. Szerintem éjjelre pont, hogy nem érdemes kivenni a kerekét, mert nappal ugyebár alszik, éjjel aktív.

Talán tedd ki a szobádból a ketrecét, ha zavar a zaj. Nekem, mikor egyetemista koromban volt hörcsögöm, a lakótársam nem tudott tőle aludni, így az éjjeleket a fürdőszobában töltötte a höri.

2012. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!