Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöt ki lehet venni a...

A hörcsögöt ki lehet venni a ketrecböl? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Neked egy dzsungáriai törpe hörim vann 5 honapos, és hogy ki lehet venni játtszani, mert én félek hogy elszalad...



2012. okt. 16. 13:57
1 2
 1/12 Bozsikrisz ***** válasza:
20 éves vagy?
2012. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, de tudsz választ a kérdésemre? :D
2012. okt. 16. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem találtak fel olyan hörcsögverziót, amely időnként ne indulna el felfedezőútra. Ez vele jár.
2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen. Pont ettöl félek, de ezt azért itzam ki, hogy nállad a hörivel( ha van) mi a helyzet?
2012. okt. 16. 14:09
 5/12 anonim válasza:
100%
Persze, hogy ki lehet sőt ki is kell venni, hogy ne unatkozzon :) Szaladgálni fog, ez egyértelmű, fel kell fedeznie a terepet :) Nekem sok hörim volt, törpe is volt, meg arany is és eleinte én is féltem, hogy elszaladnak. Először próbáld úgy, hogy magadra rakod, hadd szaladgáljon a hasadon, ilyesmi, ha le szeretne menni, odateszed a kezed, de nem lökdösöd vagy ilyesmi, aztán csinálhatod úgy, hogy mondjuk leülsz terpeszbe az ágyra és ugyanígy oda rakod a kezed, ha oda akar menni amerre nem szabad. :) Amikor már bátrabb vagy, egyszerűen lerakod, hadd mászkáljon, csak figyelj, hogy bele ne essen valami résbe vagy ilyesmi :)
2012. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno kiengedtem őket. Kell nekik a mozgás, a mókuskerék és az igazi futás más. Elzártam a kis réseket, ahol meglóghatott: kartondobozzal, könyvvel, vagy ami épp akadt. Kienged egy órára, akkor ott ültem, játszottam vele. Ha visszatettem, a torlaszokat is elpakoltam.
2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én a dzsungimat mindig kivettem kicsit sétálni :) figyeltem rá hogy mikor merre megy vagy pedig karámot csináltam neki hogy merre mehet és merre nem :) sosem szökött meg mert nem volt lehetősége
2012. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ, a tippeid nagyon jok.

Privibe.ha van skypeod vagy msn-ed akk azt lécci küld el÷

Mert majd még lehet hogy lenne hozzad kerdesem.:)

2012. okt. 16. 14:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi annak idején az ágyra raktuk onnan nem szökött le. Ha mégis megpróbálkozott leugrani, akkor is volt elég reakcióidő, hogy elkapjuk.

Ha pedig mégis meglógna, akkor sem kell szívbajt kapni, csak ki kell rakni némi eleséget egy jól látható helyre, és mihelyst megéhezik fel is fog bukkanni.

2012. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem fog rád figyelni, mászkálni fog. Én néha elengedem és hagyom, hogy mászkáljon, közben követem, és ha be akar mászni valami résbe, azt nem engedem.


Egyszer magára borított valamit, ami hozzá képest nagy volt és megütötte, olyan balhét rendezett le. :D Azóta jobban figyelek rá, de úgy alapvetően elvan. Kézben nem szeret lenni.

2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!