Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek felvágottat szabad...

Hörcsögnek felvágottat szabad adni?

Figyelt kérdés
Robi hörcsögöm van, és tudom kell neki állati fehérje, viszont kukacot én nem adok neki. Eddig kapott sajtot meg darálthúst, mert azt olvastam h azt lehet. De vajon szabad e neki párizsit vagy pulyka sonkát ilyesmiket adni?
2012. okt. 22. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát inkább pulykasonkát, mint párizsit. Viszont ha szabad megkérdeznem, miért nem adsz neki kukacot?
2012. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hangyatojás, lisztkukac, molylepkekukac (magkeverékben mindig van) adható nekik. Miért nem adsz neki kukacot? Nálam imádják!
2012. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állati fehérje: lisztkukac, joghurt, túró, tejföl, darált hús

Párizsit meg felvágottakat ne adj neki, mert az tele van adalékanyagokkal, fűszerekkel ami nem tesz jót neki.

Szerintem vegyél neki lisztkukacot, nagyon szeretik.

2012. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Én se szoktam adni a szíriai aranyhörcsögeimnek kukacot, szerintem az undorító meg sajnálom is a kukacot.

Sajtot, túrót szoktam adni nekik. Felvágottat azt nem merek. Viszont virslit azt szoktak kapni, de csak a sajtlit vagy füstlit. Tehát az ilyen fűszereseket olyanokat nem. Valamint szoktak kapni rántotthusit is amit csirkemellből készítek el. Nekik külön szoktam készíteni úgy, hogy nem fűszerezem meg, csak simán bepanírozom. Aztán az olajat a végén jól leitatom róla szalvétával. Ez a kedvencük, és ettől sosem volt még semmi baja egyetlen hörcsögömnek se!

2012. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kukac a legjobb megoldás, hiszen a természetben is azt eszik, amit találnak. Én még sosem adtam nekik sült/főtt dolgokat, inkább lisztkukacot, tojást és sajtot.
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!