Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondja meg a frankót valaki....

Mondja meg a frankót valaki. Kell a hörcsögnek viz vagy nem? Mindenki mást mond. Az elmúlt egy évbe 2 hörcsögöm is hamar meghalt mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 16:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell neki víz.. szerintem legalábbis kell!
2012. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Kell neki. A nagyját ugyan a lédús kajából is kinyeri, de külön víz is kell neki (főleg ebben a melegben)!

Beraksz egy itatót és cserélgeted a vizet akkor is, ha nem issza meg, hogy mindig friss legyen.

2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Kell, de nem feltétlenül fog belőle inni is. Mi is abba a hibába estünk, hogy nem adtunk nekik, majd egy idő után mégis kaptak, amikor már utána tudtam nézni máshol is, nem egy idióta barátra kellett hagyatkoznom. A tapasztalat azt mutatja, hogy itatóból csak az a jó, amiben van kis golyócska is. De nem feltétlenül fogják tudni használni. Ezért érdemes kis tálacskába tenni a vizet. Gyakran kiborítják ugyan, de azért jól esik nekik, ha van víz. Mondjuk, nekünk az egyik höri nem szerette sem magán (rácsöppent), se meginni a vizet. Szóval ő megvolt nélküle. A másiknak meg kellett. Mind a ketten majdnem 3 évet éltek.
2012. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Természetesen kell nekik.

Az én hörim minden reggel teleszlapálta magát, hiába kapott lédús zöldséget.

Egyszer kifogyott szegénynek az itatója, rosszul zártam vissza és elcsöpögött.

Csak arra figyeltem fel hogy fél órán át nyüstölte az itatót, nem tudta szegény miért nem jön víz belőle.

Egyébként az önitatót általában maguktól megtanulják használni, ha nem, megmutatod neki és rögtön leutánozza.

Cseles állatok ám.

2012. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál nekik vizet, akkor egyszerűen szomjan haltak a hörcsögeid! Ők is igénylik a vizet, nem számít, ha pár barom az ellenkezőjét terjeszti!
2012. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
2 állatkereskedésbe voltam az egyik azt mondja nem kell a másik azt hogy meghal tőle meg a k betűs zöldségektől.Lehet hogy kiszáradtak?Reggel még játszotak este meg kemények voltak annyira szörnyü volt.
2012. aug. 23. 17:04
 7/34 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell nekik! Lehet, hogy nem fognak naponta inni belőle, de biztonság kedvéért tegyél be nekik.
2012. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segitségeket.
2012. aug. 23. 17:10
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy kell nekik!

Már a kérdésfelvetés is fura!!!

Minden élőlénynek kell víz csak van amelyik a táplálékból tudja fedezni! De ezt ne az ember döntse el!


És minden netes, könyves hörcsögökkel foglalkozó oldal, könyv leírja hogy kell nekik!!!!!


Gratula hogy nem néztél utána(bárhol, akárhol!!) és két hörcsögöt is szomjan pusztítottál!!!

Azt a mindenit! Te is igazi állatbarát lehetsz!


A szüleid nem szóltak hogy rossz amit csinálsz?


A két állatkereskedő nevét, címét megadnád? mert részemről továbbítom és megy a feljelentés ha valóban azt mondták hogy semmiképp ne adj vizet nekik!!!!


Szóval nevet és címet kérek!!!

2012. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat, az állatkereskedők lóf@szt nem értenek az állatokhoz.

A hörim első gazdájának azt mondták, hogy nem kell alá alom.

Szerencsétlen egész nap futkározott a műanyagon, csoda hogy be volt golyózva?

Rám sózták hogy hülye és harapós, egy hét alatt kézbebújós höri lett belőle.

Akármilyen állatot szerzel, az első hogy alaposan körbetájékozódsz az interneten, és nem a "hozzáértők" tanácsaira támaszkodsz.

Tudod, egy hülye százat csinál.

2012. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!